TopStar

14. srpna 2018 13:10

Kamila Nývltová se chlubí vymakaným tělem v Egyptě! Copak jí horko tady nestačilo?

Zpěvačka Kamila Nývltová (29) se vydala do horkého Egypta potěšit tamní obyvatelstvo svou postavičkou. Kvůli ochlazení v Čechách zvolila horkou destinaci, ale právě do Egypta jezdí hudební hvězdička s rodinou každý rok v srpnu. No, snad se nám tam Kamila nespálí.

‚‚Má se ochladit, tak letíme do tepla,‘‘ oznámila zpěvačka v den, kdy se v Praze radikálně ochladilo. Nebyl to ale jediný důvod, proč odcestovat. Rodina zpěvačky jezdí do žhavé destinace rok co rok a má tam už i oblíbený hotel Marsa Alam, kde jí vyhovuje servis i moře.

Kamila samozřejmě neváhala a okamžitě šla Egypťany šokovat svou fantastickou figurou a kamennými břišáky. V bikinách se alespoň opálí a do Čech se vrátí ještě krásnější. Co na ni říkáte?

O Kamile je známo, že si dává pořádný pozor na svou figuru, cvičí, co to jde, a má i velmi vyvážený jídelníček. ‚‚Já sladkosti opravdu miluju a není v mých silách se na všechny ty dobroty tady jenom koukat,‘‘ rozhořčeně, ale s vtipem komentuje Nývltová.

Zpěvačka si volna rozhodně zaslouží, teď ji čekalo natáčení nového projektu pod názvem ‚‚Nová K.A.M.I.L.A‘‘. Producentem nového alba je sám Josef Vojtek a psaní textů se ujali například Xindl X, Patricie i právě frontman kapely Kabát.

Sdílejte článek

Přečtěte si také