TopStar

22. března 2018 09:00

Kamila Nývltová si užívá u moře! A jak jí to sekne v plavkách?

Zpěvačka Kamila Nývltová (28) se vydala na zaslouženou dovolenou do Egypta. Tam jezdí kráska celkem často a tvrdí, že lokalita Marsa Alam patří mezi její oblíbené. Samozřejmě neopomenula fotografie v plavkách. A že jí to pořádně sekne, co říkáte?

‚‚Taky znáte to, že když chcete odpočívat, tak to prostě nejde? Všichni ještě spali a já vyběhla ven, ano, jsem totální blázen a magor. V 8 ráno už 28 stupňů... Lapala jsem po dechu jak vyprahlý velbloud v poušti, který nemá absolutní vidinu toho, že by se ještě někdy v životě napil. Ale na druhou stranu jsem tu zvedla ”místní adrenalin” a udělala přinejmenším krásný den všem okukujícím egypťánkům. Koukali jak blázen, ne na to, jak mi to sluší, a jak jsem samozřejme krásná, ale na to, že tady takového magora ještě neviděli. Každopádně, teď mám vidinu toho, že sebou plesknu do bazénu a dnes mě z něj nikdo nevytáhne,‘‘ napsala k jednomu ze svých příspěvků zpěvačka plná entusiasmu.

O Kamile je známo, že si dává pořádný pozor na svou figuru, cvičí, co to jde, a má i velmi vyvážený jídelníček. ‚‚Já sladkosti opravdu miluju a není v mých silách se na všechny ty dobroty tady jenom koukat,‘‘ rozhořčeně, ale se vtipem pronesla Nývltová.

Zpěvačka si volna rozhodně zaslouží, po krátké době ji zas čeká natáčení nového projektu pod názvem ‚‚Nová K.A.M.I.L.A‘‘. Producentem nového alba je sám Josef Vojtek a textů se ujali například Xindl X, Patricie i právě frontman kapely Kabát.

‚‚Za tyhle chvíle jsem tak vděčná. V životě zažíváme plno zklamání, překonávání těžkých životních lekcí, neúspěch, nemoci, vyrovnáváme se s tím, že něco končí a něco začíná. Ale po tom všem, vždy vysvitne slunce a my se zase můžeme naplno smát a těšit se ze života a ze šťastných chvilek jako je třeba právě tato,‘‘ popsala Kamila své dojmy z dovolené.


Přečtěte si také