TopStar

29. července 2013 16:50

Dagmar Dandová

Kanditáti na Muže roku: Na velikosti záleží!

Zajímá vás, jak se účastníci soutěže Muž roku připravují na finále? Podle úvodní fotky to tak nevypadá, ale krasavci měli na soustředění opravdu napilno: vyzkoušeli si kurz rétoriky, přehlídku v plavkách a rozhovory s celebritami.

Na soustředění do Lhoty u Kladna dorazila mezi muže i vyhublá Míša Nosková. Pěkně rozdivočelá zpěvačka se hned na kluky vrhla a jednoho z nich dokonce zranila. Při skoku do vody se chytila finalisty Václava Jecha tak dravě, až ho poškrábala na zádech.

„Jej, promiň, já jsem teď taková divoká,“ laškovala pak Nosková. Zpěvačka se evidentně utrhla ze řetězu a využila toho, že měla volný víkend bez dcery a bez manžela. Podrápaný Václav si musel nechat ránu okamžitě ošetřit a zbytek víkendu už do vody nemohl.

Aby nebyl finalista soutěže o muže roku smutný, slíbila mu zpěvačka lístky na premiéru muzikálu Rent, kde bude hrát jednu z hlavních rolí. Jach zkroušené Míše nakonec odpustil. Nakonec to vypadalo, že už má minimálně jednu porotkyni na své straně.

Do Lhoty o víkendu dorazila ještě jedna krásná žena – čerstvě vdaná modelka Vlaďka Erbová. Ta přijela kluky naučit, jak správně chodit po přehlídkovém mole. „Přijela jsem kluky okouknout a můžu vám říct, že už mám jasno o vítězi. Ale svou volbu vám ještě neprozradím,“ tvářila se Vlaďka tajemně.

Musíme konstatovat, že letošní dvanáctka finalistů se opravdu povedla. Nadšený je i pořadatel soutěže David Novotný. „Jsem s kluky velmi spokojený. Zatím se z nich stala velmi příjemná parta,“ prozrazuje Novotný.

Finále Muže roku se uskuteční 23. srpna v Náchodě. Už máte také svého favorita?

-dad-


Přečtěte si také