TopStar

28. června 2015 12:24

Barbora Koukalová

Kanye West leze na nervy návštěvníkům Glastonbury, podepsali proti němu petici

Kanye West si o sobě myslí, že je největší žijící umělec a "největší hvězda rocku", ač dělá rap, který má hodně daleko do opravdových rapperů. Tohle o sobě prohlásil na právě probíhajícím festivalu Glastonbury a nestačil se divit, kolik lidí ho doopravdy nesnáší.

Manželé Kim Kardashian a Kanye West jsou sice slavnými celebritami, ale asi ne tak, jak by si přáli. Většina se jim jen směje, ti aktivnější prosí na sociálních sítích, aby se z hlupáků přestali stávat slavní lidé pod známým heslem Stop making stupid people famous.

Kanye West má ale přesto dojem, že je miláčkem publika, ovšem tvrdě narazil v Evropě na hudebním festivalu Glastonbury, který je právě nyní v plném proudu.

Letní festival s velkou tradicí zařadil rappera, jehož klipy a hudba vypadají, jako byste na počítači pustili přes sebe osm přehrávačů každý s jinou hudbou, do listu letošních umělců a to zvedlo fanoušky kvalitní muziky pořádně ze židle.

Začali podepisovat petici proti jeho vystupování, která stihla nasbírat necelých 150 tisíc podpisů. Kanye West je urážkou milovníků hudby na celém světě. Utratili jsme stovky liber, abychom mohli být na Glastonbury, proto čekáme jistou úroveň festivalu, píše se v záhlaví petice.

West na to reagoval prohlášením, že petice je urážkou hudebních fanoušků a pak na pódiu prohlásil sám sebe za rockového boha. "Díváte se na největší žijící rockovou hvězdu planety," prohlásil a začal zpívat Queeny.

Zvláštní. My si rock představujeme tedy úplně jinak a ne tak, že někdo říkankuje do změti zvuků.

(bk)

Sdílejte článek
Štítky Kim Kardashian Kanye West hudba petice Queen festivaly Rock