TopStar

7. října 2018 08:00

Ilona Blašková

Kapela The Beatles – prostitutky a společný sex!

Tak tohle by čekal asi málokdo. Britský muzikant a bývalý člen legendární skupiny The Beatles Paul McCartney prozradil pikantnosti ze zákulisí slavné kapely. A je to síla!

Jeden z posledních žijících členů legendární kapely The Beatles Paul McCartney prozradil, jaký měly „členové Brouků“ vztah k sexu. Deníku Independent prozradil, že sám si na koncertě v Las Vegas objednal dvě prostitutky, které kapela měla obecně v oblibě. Když jim nějaké pasák nabídl, neodmítli.

Tím ale erotické vzpomínky nekončí. Paul také prásknul, že členové kapely spolu dokonce masturbovali! „Bylo to jednou, možná dvakrát. Byli jsme u Lennona doma, a někdo zhasnul světla a začal masturbovat. Tak jsme se přidali," prozradil. Nahlas prý říkali jména žen, které je vzrušovaly. Padlo například jméno herečky Brigitte Bardot, po kterém údajně ve své ruční práci chlapci přitvrdili. Akci jim ale přerušil John Lennon. „Někdo, myslím že John, pak řekl jméno Winston Churchill," vyprávěl.

A právě Lennon byl podle McCartneyho nejvíce promiskuitní. „Byli jsme v klubu a tam byl někdo, kdo chtěl Johna vzít s sebou domů. Jeho manželka ho totiž milovala a chtěla s ním mít sex. To se také stalo, zatímco ten muž, její manžel, je pozoroval," šokoval Paul.

Sdílejte článek
Štítky John Lennon Sex Paul McCartney The Beatles prostitutky

Přečtěte si také