TopStar

10. listopadu 2018 08:00

Ilona Blašková

Kapela Muse vydává novou desku a zavítá do Čech!

Znáte rockovou kapelu Muse? Podle mnohých jde o jednu z nejlepších koncertních kapel na světě! A právě tato kapela dorazí v rámci svého turné poprvé i do pražských Letňan!

Britští Muse oznámili termíny světového turné s názvem “Simulation Theory“, během kterého navštíví metropole v Americe, Kanadě, Velké Británii i Evropě, kde nevynechají ani Českou republiku. A kdy se na ně tedy můžeme těšit? Rockové ikony se představí už 26. května v pražských Letňanech, kde zahrají kromě svých hitů i nové písně z posledního alba.

Pokud tedy patříte mezi skalní fanoušky této kapely, máte možnost si dopředu do 9. listopadu jejich album "Simulation Theory" objednat, ale jen přes oficiální stránky muse.mu. Poté budete mít přednostní přístup ke vstupenkám a to od 13. listopadu 10h dopoledne. Lístky pro veřejnost pak budou k prodeji až 16. listopadu.

Muse tvoří trojice Matt Bellamy, Dominic Howard a Chris Wolstenholme. Tato partička, mezi jejichž největší hity patří písně jako "Hysteria", "Supermassive Black Hole", "Starlight" a další obdržela řadu hudebních cen. Například dvě ceny Grammy, jedno ocenění American Music Award, pět cen MTV Europe Music Awards nebo dvě ceny Brit Awards. Tak si je určitě nenechte ujít!

Sdílejte článek

Přečtěte si také