TopStar

25. května 2013 06:40

Blanka Konrádová

Karel Gott o manželství Agáty a Jakuba: Bude to napínavé!

Zpěvák Karel Gott (73) byl tak okouzlený svatbou Agáty a Jakuba Prachaře v únětickém kostele, že se rozhodl, že si svoji ženu Ivanu vezme znovu!

„Velice mě to inspirovalo. Asi bych se měl taky oženit, ale musím počkat až po vojně,“ vtipkoval Gott po skončení obřadu. Na svatbu přijel s manželkou Ivanou, která řídila, protože zpěvákův řidič je v nemocnici po bouračce.

„Tak nebudu vám lhát, je pravda, že jsem měl jít Agátě s Jakubem za svědka na jejich plánované svatbě na Maledivách, ale nakonec si to nějak rozmysleli, zřejmě se rozhodli, že to udělají romantičtěji,“ řekl zpěvák, který se sám ženil v americkém Las Vegas.

„Přeji jim hodně štěstí a aby jim ta jejich láska vydržela až do konce jejich dnů, takže mají ještě spoustu času. Tak co jiného jim můžu ještě přát, samozřejmě pevné zdraví, štěstí a hodně dětí. Jsou sice trošku rozdílní, ale když jsou dva stejného druhu, tak to není ta správná harmonie. Takhle to mezi nimi bude aspoň napínavé a pořád se bude něco dít, protože oba mají dost fantazie.“

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také