TopStar

4. prosince 2018 12:50

Tereza Šulcová

Karel Gott se poprvé ukázal na veřejnosti od hospitalizace

Zpěvák Karel Gott (79) se ukázal po menší přestávce opět na veřejnosti, kde pokřtil kalendář Marty Kubišové. Koncem listopadu ležel zlatý slavík v nemocnici v karanténě kvůli respiračnímu onemocnění, z kterého je už naštěstí venku a zpět na nohou!

Ještě před pár týdny ležel Karel Gott ve Všeobecné fakultní nemocnici na Karlově náměstí, kde se léčil ze zánětu dýchacích cest. Jelikož má zpěvák oslabenou imunitu, musel zůstat po hospitalizaci ještě několik dní v domácí péči. Nyní se konečně objevil poprvé na veřejnosti. A kam zavítal?

Navštívil křest jeho blízké přítelkyně a zpěvačky Marty Kubišové (76). Zpěvačky je to vůbec první kalendář, pro který se nechala nafotit. Pojmenovala ho Pořád svobodná. Karel Gott nebyl jediný, který si tuto událost nenechal ujít. Na křest dorazil i herec Ondřej Vetchý (56). Marta Kubišová neskrývala radost a za podporu od Karla Gotta byla velice ráda.

Slavík je nyní velice náchylný na jakoukoliv nemoc. Od doby, co zvítězil nad rakovinou mízních uzlin mu imunitní systém vypověděl službu a lékaři nechtějí nic podceňovat. Mistr má ale tuhý kořínek, a jen tak se nedá! To nám dokázal a na křtu vypadal prostě skvěle a humor mu nechyběl.

Autor: Tereza Šulc

Sdílejte článek
Štítky Karel Gott Marta Kubišová

Přečtěte si také