TopStar

23. dubna 2013 06:15

Blanka Konrádová

Karel Gott už ví, jak oslaví 75. narozeniny!

Zatímco Ivana Gottová chodí namlouvat VIP zprávy do televizního studia, Karel Gott (73) tráví spousty času v tom nahrávacím. Rozhodl se totiž vydat Dotek lásky 2, album plné popových evergreenů.

„Jsou to písničky, které se mi vždycky líbily, ale zatím jsem se nedostal k tomu, abych je interpretoval, a taky písničky, s nimiž jsem prožil mnoho krásných chvil.“ Album je pokračováním předchozí úspěšné desky, která vyšla krátce před Gottovým podzimním turné. I to se mu povedlo (záznam právě vychází na 2DVD), a tak pro velký zájem vyráží Český slavík 10. května ve stejné sestavě po dalších městech naší a Slovenské republiky.

Ale myšlenkami je zpěvák ještě o kus dál. Přemýšlí, jak oslaví svoje 75. narozeniny. K sedmdesátinám dostal od svých kolegů megakoncert, během nějž zazněly jeho největší hity. „Byl to největší dárek, jaký kdo z našich zpěváků kdy dostal. Přišlo mi poblahopřát 70 kolegů a každý svým stylem, pohledem a nápadem obohatil moji písničku. Ale opakovat totéž? To už by nebylo ono. To se nedá překonat,“ říká Mistr. A naznačuje, že na svém dalším narozeninovém koncertě bude oslavencem a interpretem zároveň!

-iba-


Přečtěte si také