TopStar

28. března 2018 15:11

Jiří Kubeš

Karel Voříšek kvůli roli v seriálu moderuje Partii!

Karel Voříšek kvůli roli v seriálu moderuje Partii!

Herec Čenský na potítku v politické debatě! Přesně tak vypadá jedna ze scén prvního dílu druhé série V.I.P. vraždy. Roli politického moderátora v primácké Partii tentokrát zahrál zprávař Karel Voříšek.

„Jak říkají herci: Není malých a velkých rolí, jsou jen malé a velké honoráře. V jednom seriálu jsem už hrál, Chlapci a chlapi, myslím v 6. díle to bylo, ve 27 minutě 30 vteřině, dvě, tři věty. Na V.I.P. vraždy se rád dívám, a proto jsem neváhal ani vteřinu a šel do toho. Ovšem Zprávy ani mojí parťačku Kláru bych za nic neměnil," směje se Voříšek.

Jeho hostem ve studiu je herec Jan Čenský, který ve vraždách hraje po dlouhé době padoucha v postavě protřelého ministra.

„Který se díky bulvárnímu fotografovi dostal do problémů. Hrál jsem hodně zápornou roli a moc mě to bavilo. Konečně se ten můj princ Jasoň proměnil v Drsoně. A to se hraje dobře a člověk nemusí nic předstírat,“ říká herec.

Tentokrát se proto ústřední dvojice seriálu v podání Patrika Děrgela a Soni Norisové zaměří na vyšetřování vraždy nájemného fotografa. První díl druhé řady V.I.P vražd uvidíte už v sobotu 31. 3. ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také