TopStar

31. května 2013 06:40

Blanka Konrádová

Karel Voříšek ukázal „svoje“ děti

Zdálo se, že Karel Voříšek (49) je bez dětí, ale on jich má stovky a další dvě dokonce nesou stopu jeho krve. Nový moderátor Zpráv FTV Prima se totiž stará o děti z dětských domovů a také o svého synovce Štefana (5) a dvouletou neteř Janičku.

Všechny je pozval do Divadla kouzel v Líbeznicích, aby jim zpříjemnil nadcházející Den dětí. Štefan a Janička, děti jeho sestry, však měly přece jenom větší privilegia. Mohly strýci sedět na klíně. „Trošku jsem se bál, že je na to Janička ještě moc malá, ale ona si to opravdu užívala,“ hlásil spokojeně Karel, který se neteř naučil i přebalovat! „Samozřejmě chodí i na nočník, protože je to dáma, ale plenky ještě nosí,“ přiznal.

Kouzelnický den si vychutnávaly děti z dětského domova ve Staňkově, který Karel pravidelně navštěvuje „Jsme spolu kolem Vánoc, na Den dětí i o prázdninách,“ říká. Podporuje i jiné dětské domovy a často se stydí za dospělé, když vidí, čeho všeho jsou schopni se na dětech dopustit.

Svoje otcovské pudy si realizuje v rodině své sestry, se kterou jezdí i na dovolenou. I letos na ni dojde, byť právě nastoupil na Primu moderovat s Klárou Doležalovou (39) večerní zprávy.

„Ten první den byl poznamenaný nervozitou, ale Klára je skvělá parťačka, věřím, že časem se dokonale sladíme,“ prohlásil. Brzy si hodlá přehrát svoje moderování ze záznamu. „Je to druh osobního masochismu, ale musím to udělat, abych mohl vychytat svoje chyby.“

V Líbeznicích byla i jeho televizní partnerka Klára Doležalová a reportérka TOP STAR magazínu Eva Decastelo (34) s dětmi. Ta si s sebou přivedla i maminku, aby jí pomohla Michálka a Zuzanku pohlídat, jenomže marně. Jakmile Pavel Kožíšek pozval Evu na pódium, děti se hrnuly za ní. Kožíškovi málem rozebraly rekvizity, takže byl rád, když se zase vrátily do hlediště.

-iba-

Přečtěte si rozhovor s Karlem Voříškem před prvními Zprávami na FTV Prima ZDE


Přečtěte si také