TopStar

16. srpna 2017 09:42

vedran

Karel Voříšek v roli oddávajícího: na svatbu vzal celou rodinu

Moderátor Zpráv na Primě Karel Voříšek má vedlejšák. Jezdí po svatbách a oddává zamilované páry. Všechno je jednou poprvé a náš moderátor má nové věci rád. Navíc miluje výzvy a diváky Primy. A tak se s vervou pustil do role oddávajícího jedné své věrné divačky, pro kterou byla jeho přítomnost do poslední chvíle překvapením.

„Bylo to překvapení, které jsem si nikdy nepředstavovala, že by se mohlo stát a bylo fajn, že to byl Karel Voříšek, když si tady beru Karla,“ řekla překvapená paní Jana.

„Musím říct, že ve mně byla asi takhle malinká dušička, abych jim ten krásný den nepokazil, a potom přijdeš a vidíš tam ty lidi, a i když tam bylo spousta smíchu a legrace, tak přece jen cítíš, že je to jejich velký den. Připravit si řeč, nezakoktat se, to není jen tak,“ prozradil Karel Voříšek.

Svatba sice proběhla bez požehnání úřadů, jen tak na chatě v kruhu nejbližší rodiny, ale pro novomanžele, kteří si chtěli říct ANO bez ohledu na věk, měla stejnou váhu.

„Jak jsem to tady tak pozoroval, tak pro ně to jen tak naoko nebylo, bylo to zpečetění něčeho a na druhou stranu snažil jsem se to říct v té své oddávající řeči, že ta pravá láska nepotřebuje žádné úřední řeči, žádná razítka, ale hlavně aby se ti dva měli rádi a aby si to uměli říct, říkejme si to,“ směje se Voříšek.

Umí to Karel se svým partnerem Vláďou i po patnácti letech soužití?

„To je právě to, že si musíš umět říkat nejen to hezké, naučit se říkat i to, co ti na tom druhém vadí,“ řekl Karel.

Už si snad zvyknul na ty chyby?

„To si nemůžeš zvyknout, láska je zamilovanost, vědci dokázali, že chemie v mozku trvá dva tři roky a potom když spadnou růžové brýle, tak začíná to pravé partnerské umění,“ směje se Karel.

Na obřadu měl Voříšek i svoji maminku, byla u něj na prázdninách?

„Ne, maminka je na hlídání, ne aby hlídala mně, ani já ji, ale hlídáme kočky a psa v domě sestry, která je s rodinou na dovolené a já jsem rád, ž v tomhle věku, kolik mi je mám pořád maminku, pořád mám babičku, které je 92 let a že ta rodina drží pohromadě, není větší štěstí,“ prozradil Karel.

Mohl by se věnovat oddávání, nebo má zůstat u moderování?

„Klidně by mohl dělat obojí, já si myslím, že by mu to šlo,“ řekla paní Jana.

„Jako vedlejšák, proč ne?“ směje se Karel.

Karel si ještě počkal, jak dopadne tradiční házení svatební kytice, kterou chytila - nechytila mladší z dcer paní Jany a pak se odporoučel. Prý na další svatbu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také