TopStar

29. srpna 2017 12:34

Jiří Kubeš

Karel Voříšek zůstal na Primě sám!

Karel Voříšek zůstal na Primě sám!

Karel Voříšek zůstal na Primě sám! Kam zmizela jeho parťačka ze zpráv Klára Doležalová? Ta totiž na křtu nového zpravodajského studia Primy jako jedna z mála chyběla. Co se stalo?

Doležalová se včas omluvila a odjela do Chorvatska, kde balí a připravuje děti na přesun do Prahy zpátky do školy. Na Primu ale nezapomněla a poslala novému studiu a kolegům pozdrav, kdy si připila sklenkou bílého vína na dálku.

„Milé naše krásné studio. Měla jsem to štěstí, že jsem viděla, jak se stavíš kousek po kousku. Celou dobu jsem sledovala jak si hezčí a hezčí. Strašně se do nového studia těším, mám pocit, jako kdyby mi rodiče předělali dětský pokojíček, je to pro mě velká radost a doufám, že se hlavně bude líbit divákům. Všem mým kolegům přeju, ať se jim ve studiu líbí tak, jako mně,“ směje se Klára.

Karel ale nebyl smutný, naopak divákům slibuje, že jakmile se Klára vrátí, vezmou Zprávy v novém studiu s Klárou v plné parádě. Mezitím se fotil s Gabrielou Laškovou, kterou si „vypůjčil“ od Romana Šebrleho.

„Na Primě je to už moje třetí studio, na vysílání se těším moc, protože vím, že bude oku diváka rozhodně lahodit,“ těší se moderátor Karel Voříšek.

Gabriela s Romanem vysílali hlavní Zprávy jako první.

„Studio je nádherné, už z pohledu ženy, která miluje estetickou stránku, jsem nadšená, je to nový prostor, moje druhé studio. Moderátorský pult je novinka, je mnohem větší a hezčí. Myslím, že diváky studio nadchne, opravdu se těším, až ho všichni uvidí,“ říká Gabriela Lašková, moderátorka Primy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také