TopStar

20. ledna 2018 12:23

Karolína Kurková je pravá dáma! Sexy a sofistikovaně zároveň je její gró

Světová modelka Karolína Kurková (33) se opět pochlubila fantastickými křivkami. Není to ale jen tak, modelka se pořádně nadře v posilovně. Pak se ale naskytne nějaká ta událost a Karolína si může dovolit ten nejodvážnější model. Pro nyní se jednalo o večer značky luxusních švýcarských hodinek IWC Schaffhausen v Ženevě. A jak česká hvězda zazářila? Posuďte sami!

Karolína Kurková je ve světě modelingu už od svých 15 let. Je to jedna z mála českých modelek, které se ve světě prosadily v takové míře. Hned ve svých 15 podepsala smlouvy s Miu Miu a Pradou, objevila se na titulní stránce módního časopisu Vogue, nespočetkrát se stala modelkou roku a dokonce se stala ‚‚andílkem“ pro spodní prádlo Victoria's Secret.

Nyní se modelka ukázala na eventu luxusní šperkařské značky IWC Schaffhausen v Ženevě, kde se po jejím boku objevily i hvězdy typu Adriana Lima či Paloma Faith. Mělo jít o hodinky, ale veškerou pozornost zabral Karolínin outfit. Její top, který se skládal jen z několika mála řetízků odhaloval všechny přednosti krásky, ta však vše sofistikovaně skryla pod luxusní sako a fanoušci si nyní mohou jen ve svých fantaziích představovat, co že se pod svrškem skrývá. Celý outfit parádně doladily klasické černé lodičky a perfektně uhlazený účes.

Karolína žije se svým mužem Archiem Drurym už 8 let. O ruku svou vyvolenou požádal profesionální voják na vrcholku hory v JAR a to dost originálním způsobem. Dal jí prstýnek do ponožky. Ne, že by si ho Karolína nechtěla vzít, ale měla tak strašný strach z výšky, že se jí musel její milý zeptat čtyřikrát, než modelka souhlasila. Společně dnes vychovávají dva synky, osmiletého Tobina a dvouletého Noaha.

Sdílejte článek
Štítky hodinky JAR Karolína Kurková topmodelka Adriana Lima

Přečtěte si také