TopStar

22. května 2013 16:40

Blanka Konrádová

Karolína Kurková už je v Cannes! Bydlí na jachtě

Na festival do Cannes přijela Karolína Kurková. S manželem Archiem Drurym a synem Tobinem se ubytovali se na luxusní jachtě návrháře Roberta Cavalliho, jehož tvorbu topmodelka často propaguje.

Po lehkém obědě vyrazila devětadvacetiletá kráska do města na nákupy. Než opustila jachtu a nasedla do vozu, který na ni čekal v přístavu, stihla zapózovat desítkám fotografů, kteří se na ni sesypali. Ve vycházkovém outfitu vypadala rodačka z Děčína opravdu báječně. Luxusní obleček doplnila bílými jehlovými lodičkami a tmavými slunečními brýlemi.

Karolína Kurková je velmi oblíbenou světovou celebritou, která si soukromí sice velmi střeží, vůči novinářům je ale celkem vstřícná. Naposledy si její přítomnosti užívali fotografové v USA v exkluzivním Greenwich Polo Clubu. Přišla se tam podívat na zápas v pólu, kde hrál i princ Harry. A jelikož jeho tým vyhrál, Karolína mu za odměnu dala sladký polibek. Média sice ihned začala spekulovat o jejich náklonnosti, jenže modelka je šťastně vdaná, a tak šlo o polibek opravdu jen přátelský.

-juf-


Přečtěte si také