TopStar

22. března 2018 08:00

Kate Middleton i Meghan Markle budou mít vlastní emoji!

Kate Middleton a Meghan Markle patří v současnosti mezi ženy, o kterých se hovoří nejvíce. A pro tentokrát budou mít stejně jako třeba Kim Kardashian vlastní emoji. Společnost Drkhors podala oficiální žádost o registraci KateMojis a MeghanMojis. Co na ně říkáte?

Mezi emoji, které budou zasvěceny Kate Middleton, se fotograf věnuje především jejímu muži a dětem. Smajlíky, které budou naopak věnovány Meghan Markle, se stanou připomínkou o průběhu celého jejího vztahu s princem Harrym. Krom toho budou moci fanoušci vidět komické fráze, které budou směřovány k celé královské rodině typu ‚‚americká princezna‘‘.

Představitelé společnosti tvrdí, že emoji uvidí svět v květnu 2018, právě nedlouho před svatbou Meghan a Harryho. Připomeňme, že už za dveřmi je jedna z nejočekávanějších událostí letošního roku. Jedná se o právě zmíněnou svatbu. A pošuškává se, že mezi svatebními hosty by se měl objevit například bývalý americký prezident Barack Obama s manželkou Michelle. Naopak chybět bude pravděpodobně Meghanina nevlastní sestra Samantha a bratr Thomas, kteří ji opakovaně kritizovali.

Jak Kate tak Meghan jsou velmi často uváděny do spojitosti. Tak třeba nedávno se řešilo, která z dívek je krásnější. U rozhodování zvolil lékař metodu zlatého řezu - matematická formule a harmonické dělení, které využívali ke změření krásy ještě ve Starověkém Řecku. Leonardo da Vinci volil metodu úplně stejnou, když maloval své veledílo Vitruviánský muž. Jak se nakonec ukázalo, obličej princovy nevěsty Meghan odpovídá ideálním proporcím krásného obličeje. Kate Middleton se stala druhá, ovšem s minimálním rozdílem. No, zda je to zcela objektivní, to nechť zůstane tajemstvím.

Sdílejte článek

Přečtěte si také