TopStar

30. června 2019 17:00

Tereza Šulcová

Kate Middleton: „Mé děti milují, když je fotím!“

Vévodkyně z Cambridge je známá fotografka svých dětí. Nedávno se svěřila, že princ George a princezna Charlotte milují, když vezme jejich maminka do rukou fotoaparát. Možná právě proto se na snímcích vždy tak krásně usmívají!

Kate se nedávno zúčastnila fotografického workshopu, kde se svěřila, že její dvě děti – princ George a princezna Charlotte - milují, když vezme do rukou fotoaparát a začne je fotit.

Můžeme si vzpomenout na nádherné portréty malého prince Louise z jeho 1. narozenin nebo na snímky princezny Charlotte v modrých šatech s límečkem, když slavila své 4. narozeniny. Úchvatné jsou i snímky z královských zahrad. Právě tyto roztomilé fotografie zvěčnila sama vévodkyně. Jedinou výjimku tvoří snímky prince George.

Na posledním snímku je malý princ Louis zachycen se svým typickým šibalským úsměvem a při hraní her v přírodě. Fotky jsou to velmi zdařilé a je dobře, že nezůstaly jen v soukromí královské rodiny.

Na fotografickém kurzu poradila začínajícím fotografům, ať se rozhlíží kolem sebe. „Stačí se dívat všude okolo. Vyberte si téma a zaměřte se na to,“ vysvětlovala vévodkyně. „Vyjděte ven s fotoaparátem. George a Charlotte milují, když jdeme ven fotit.“ Možná právě proto vždy vzniknou dokonalé snímky, které pak vévodkyně vypouští do světa.

Sdílejte článek

Přečtěte si také