TopStar

27. ledna 2018 07:10

Kate Middleton opět uchvátila svým modelem, nyní žáky školy v Brentu

Den co den se na sítích objevují novinky o britské královské rodině. Tentokrát opět o Kate Middleton. Ta předvedla další ze svých elegantních modelů. Modré šaty i kabátek zvolila na oficiální návštěvu školy Roe Green v Brentu.

Právě ve škole Roe Green se Kate sešla se žáky a ti jí naoplátku darovali krásný pugét květin. Vévodkyně z Cambridge si promluvila i s pedagogy a celý rozhovor a schůzka se odehrávala v duchu psychického zdraví studentů. Před nedávnem totiž fond Heads Together, kterému vévodkyně velí, uvedl vzdělávací program pro učitele právě na toto téma.

Samozřejmě, samostatnou kategorií k diskuzi byl i elegantní look Catherine, který uchvátil nejednu holčičku. Pro tuto příležitost zvolila choť prince Williama modrý kabát Sportmax (jedna z kolekcí módního domu Max Mara) a šaty stejného odstínu značky Seraphine. Jako doplňky si Kate vybrala šálu Beulah London a naušnice G.Collins & Sons. V tomto kabátu již ale byla kráska spatřena, a konkrétně v roce 2015, když byla těhotná jako nyní a čekala princeznu Charlotte.

Nyní je šestatřicetiletá Catherine v očekávání třetího dítěte, ačkoli její figura je stále stejně štíhlá a žádné znaky těhotenství se na ní zatím nepodepisují. Barva vévodkyni svědčí, jen její výraz je poněkud ztrápený. Přisvědčujeme to ale klasické těhotenské únavě.


Přečtěte si také