TopStar

1. února 2018 08:00

Kate Middleton s princem Williamem ve Švédsku střídá outfity! A že jí to sekne

Vévodkyně z Cambridge se vydala se svým mužem do Švédska. První náročný den zakončil královský manželský pár na večeři u britského vyslance. Objevila se i švédská herečka Alicia Vikander či Stellan Skarsgrd. Všechny přítomné ale oslnila právě Kate ve své hořčičné róbě. A jak se líbí vám?

Dress code celé slavnostní večeře byl black-tie, proto dámy dorazily ve večerních šatech a pánové ve smokingu. Korunní princezna Švédska Viktorie si vybrala elegantní černé šaty a lodičky se zlatou dekorací. Kráska filmových pláten Alicia Vikander zas zvolila modré šaty s dlouhým rukávem.

Skvostem večera byla ale vévodkyně Kate, která zvolila uhlazený účes a její make-up byl založen na přírodní kráse, kdy zvýraznila jen oči. Princ William dorazil se svou chotí do Švédska na dvoudenní návšštěvu. Přes den je přivítala královna Silvia s mužem Karlem XVI. Gustavem, a také princ Daniel a princezna Viktoria.

Druhý den návštěvy Švédska strávili William a Kate po boku Daniela a Viktorie Švédských. Společně navštívili Institut Karolinska, na kterém probíhá více než 40% všech medicinských výzkumů Švédska. Poté se všichni odebrali do stockholmské školy Matteusskolan, kde pohovořili s místními studenty i jejich pedagogy.

Další zastávkou bylo obchodní centrum NK, kde bude mít královský pár exkurzi interaktivní výstavy britského designu, módy a značek, které ve Švédsku existují. Menší přestávkou bude čajový ceremoniál, který proběhne v rezidenci prince Daniela a princezny Viktorie. Zakončí celou návštěvu Kate a William návštěvou galerie Fotografiska.


Přečtěte si také