TopStar

13. června 2018 06:55

Kate Middleton vyvedla ratolesti na turnaj póla! Ty byly, ostatně jako vždy, hlavními hvězdami

Vévodkyně z Cambridge si v současnosti užívá zaslouženého volna. Právě proto se rozhodla vyvést prince George a princeznu Charlotte do Tetbury, kde došlo v klubu Beautiful Polo Club k dobročinnému turnaji póla. A nebylo to jen tak. Soutěže se zúčastnil i sám princ William!

Novináři se hře vůbec nevěnovali, naopak je zaujala především přítomnost královské rodinky. A jak to tak bývá, dítka Kate Middleton a prince Williama byla středem pozornosti. Jejich roztomilé obličeje a sladké manýry nadchly nejednoho paparazzi. Ani Kate se nedovedla plně soustředit na hru, i ji totiž zaujala hra prince George a princezny Charlotte. Ti začali hrát na honěnou a pak začaly dělat jeden kotrmelec za druhým. Přeci jen, tatínka vidí den co den, tak si chtějí chvíli jen v klidu hrát.

Kate zvolila pro tuto událost letní šaty Zara a podle fanoušků se jedná o úplně nový model v jejím šatníku. Outfit doladila sandálky Russell & Bromley a kabelkou, kterou navrhla její přítelkyně Victoria Beckham, za v přepočtu 30 tisíc korun.

Co se týče Kate, tak ta je stále na mateřské. V jejím plánovaném harmonogramu prozatím nejsou žádné naplánované události a vypadá to, že ještě dlouho nebudou. Je ovšem pravda, že sem tam ji můžeme spatřit na nějaké té významné akci, těch ale není tak mnoho. Uvidíme, kdy se tedy vévodkyně vrátí ke svým povinnostem.


Přečtěte si také