TopStar

30. června 2013 13:30

Dagmar Dandová

Kate Moss je v nové kampani: A zase nahá!

Topmodelka Kate Moss, které už brzy bude čtyřicet let, ještě rozhodně nepatří do starého železa. Stále patří mezi nejžádanější modelky. Svědčí o tom i její nová kampaň. Tentokrát se totiž fotila téměř nahá!

Kate Moss nafotila pro Donatellu Versace kolekci kabelek Demetra z řady Vanitas pro letošní podzim a zimu. Kabelky jsou opravdu luxusní, cena jedné se pohybuje okolo padesáti tisíc korun. Modelka se objeví ještě na jednom snímku – bude mít na sobě pouze luxusní žlutočerný kabát.

Kate Moss je v kampani oblečená jen do kabelek, které zakrývají vše potřebné. Reklamní kampaň má totiž název „obnažená“. Donatella si pro focení kolekce vybrala ty nejpovolanější fotografy – Merta Alase a Marcuse Piggotta. Kolekce se fotila v Londýně. Donatella si pro kampaň vybrala zcela automaticky Kate Moss. Topmodelka totiž již léta patří k jejím oblíbeným.

V kampani se objeví i holandská umělkyně a modelka Saskia de Brauw, která již pracovala s módními značkami Givenchy, Versace, MaxMara, Chanel či Prada. Dalšími modely, kteří se v kampani objeví, budou Travis Smith, Dominik Bauer a Matt Trethe. Uměleckým ředitelem celé kampaně byl Giovanni Bianco, který se proslavil především spoluprací s Madonnou. O vizáž se postarali Melanie Ward a David Bradshaw.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také