TopStar

4. července 2018 15:00

Kate Moss pro novou kampaň Saint Laurent! Líbí se vám?

Modelka Kate Moss (44) se nechala nafotit pro novou kampaň Saint Laurent, ve které působí velmi křehce a nevinně. Fotilo se na písečné pláži kde ji nerozptyloval ani její věčný přítel alkohol. Fotografům Inez & Vinoodh se tak podařilo udělat úchvatné snímky, co říkáte?

Kate zapózovala v zářivých šatech s květinovými vzory a zatraceně hlubokými výstřihy. Ty navrhl pro podzimní a zimní sezónu kreativní ředitel módního domu Anthony Vaccarello. Na jedné z fotografií je modelka s mokrými vlasy, na další zase demonstruje nedbalé lokny. Propojení letního podnebí a v mořských vlnách ležící modelky by mělo navnadit diváky, aby se začali připravovat ke koupi nových modelů.

Nakupující budou muset chvilku počkat. Šaty se v buticích objeví až v září. Zatím se mohou kochat fotografiemi a videem, které bylo natočeno v rámci focení.

Není to poprvé, co se Kate Moss stala tváří reklamní kampaně módního domu Saint Laurent. Už koncem roku 2017 byla modelka vůdčí osobností kolekce jaro/léto 2018. Tu tehdy stvořil fotograf David Sims. Jak to tak vypadá, Kate se dává před padesátkou do kupy a chce si před důchodem ještě nějaké to focení užít.

Sdílejte článek
Štítky reklamní kampaň Kate Moss alkohol Yves Saint Laurent

Přečtěte si také