TopStar

21. února 2018 10:45

Kate Moss zas vyváděla, pro tentokrát ale nebyla opilá

Před pár hodinami oslavil módní fotograf Mert Alaş narozeniny a jako hlavní dárek dostal samotnou modelku Kate Moss. V jedné z londýnských restaurací proběhla oslava v komorním duchu a hlavní hvězdou se stala právě Kate. Ta vyskočila z dortu a zazpívala svému kamarádovi ‚‚Happy Birthday‘‘.

‚‚Kate Moss se v podstatě zrodila z mého dortu,‘‘ okomentoval celé překvapení příjemně překvapený fotograf. Modelka vyskočila z několikaposchoďového dortu v uplých šatech posázených třpytkami a svým "výkonem" udivila všechny přítomné. Přítomní si ale i trochu nepovedný zpěv užili.

Celé číslo bylo překvapením i pro Alase, protože sám nic netušil. Modelka patří mezi jeho dobré přítelkyně a zprvu tvrdila, že na oslavu nezvládne dorazit. O to větší radost Mertovi přichystala.

V poslední době se Kate Moss objevuje na veřejnosti za střízliva čím dál častěji. Není to tak dávno, co dorazila na večírek pořádaný časopisem Vogue a klenotnickým domem Tiffany&Co. A že jí to pořádně slušelo. Dlouhé černé šaty, průsvitný přehoz a masivní naušnice byly to pravé ořechové. No a narozdíl od svého typického looku, pro tentokrát zvolila přírodní tóny líčení a řádně za to byla pochválena.

Sdílejte článek

Přečtěte si také