TopStar

6. června 2013 12:10

Blanka Konrádová

Kate Winslet je potřetí těhotná!

Hvězda filmu Titanik celá září! Se svým posledním manželem Nedem Rocknrollem (34), synovcem miliardáře Richarda Bransona, čeká Kate Winslet (37) potomka. Na svět by měl přijít koncem roku.

Herečka už má těhotenské bříško. Jedním z důkazů je i fakt, že se nevejde do kostýmu, který teď obléká při natáčení historického filmu Little Chaos. Blízký přítel páru se svěřil deníku The Sun, že manželé po miminku již dlouho toužili. Ned prý navíc velice miluje Katiny dvě děti z předchozích manželství. Je vzorný otec a stará se o ně jako o vlastní.

Kate zatím dopřála každému svému dítěti vlastního otce. Jejím prvním manželem byl režisér Jim Threapleton. Vzala si ho v roce 1998 a má s ním dvanáctiletou dceru Miu. Vydrželi spolu ale jen krátce, rozvedli se už po třech letech manželství. V roce 2003 se Kate vdala podruhé. Samu Mendesovi pak porodila syna Joa (9), ale ani tento manželský svazek nakonec nevydržel.

Se svým současným mužem Nedem Rocknrollem se seznámila před dvěma lety v Karibiku. Ned pochází z velké rodiny, děti má rád a chtěl by jich mít do budoucna kupu. Pokud mu to s krásnou Kate vydrží, možná mu herečka přivede na svět ještě dalšího potomka. Přerušilo by se tak po letech pravidlo, že každé dítě Kate Winslet má svého vlastního otce…

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také