TopStar

10. února 2014 16:50

Dagmar Dandová

Kateřina Kristelová: Konečně nový chlap na obzoru?

Kateřina Kristelová se má po rozchodu s moderátorem Kazmou na pozoru, jestli se kolem ní náhodou neobjeví nějaký ten „pan Božský“. Není tedy divu, že jakmile objevila v kině urostlého Robocopa, hned se k němu vinula.

Nemyslete si ale, že Kateřina Kristelová k životu nutně potřebuje chlapa. Sama v pohodě zvládá v domácnosti i řemeslné práce. O víkendu tak vyrazila do obchodu pro kutily.

„Kupovala jsem kytky, polštáře a doplňky... Hodinového manžela zatím nepotřebuju,“ přiznala se na Facebooku Kristelová, která si musela na premiéře Robocopa připadat jako v ráji.

Kromě plechového svalovce totiž v kině narazila i na atletický tým v čele s druhým nejkrásnějším mužem planety, modelem a sportovcem Josefem Karasem (36). Ten má ale ke smůle Kristelové zrovna přítelkyni. Ani jeho tým atletů ale nebyl špatný.

„Jsem rád, že jsem kluky mohl vytáhnout, aby se trochu odreagovali. Mají toto teď moc, takže si ty dvě hodiny v kině fakt užili,“ řekl Karas, který svůj tým právě trénuje na Mistrovství Evropy.

Kromě sportovců na afterparty dorazila i Česká Miss 2011 Jitka Nováčková. Ta nechala přítele Marka doma a vytáhla do společnosti své kamarádky: Miss a moderátorku Terezu Chlebovskou a modelku Andreu Kabickou.

„Musím říct, že nejsem zrovna fanouškem takovýchto akčních sci-fi filmů, ale tenhle mě opravu mile překvapil. Myslím, že na to můžou jít i holky, ten hlavní hrdina je totiž opravdu hezký,“ přiznala Jitka Nováčková.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také