TopStar

3. dubna 2013 17:45

Blanka Konrádová

Kateřina Neumannová: Pro další dítě nemá vhodného tatínka!

Kateřina Neumannová: Pro další dítě nemá vhodného tatínka!

Kateřino, s otcem své dcery Josefem Jindrou jste se už rozešla, také jste spolu podnikali. Jaký teď máte vztah?

Vztah máme v tuto chvíli prostřednictvím dcery Lucky. Tráví u něj každou středu. Ale všechny naše pracovní závazky jsou už dávno oddělené. Spojuje nás tedy dcera, a pak ještě máme společný penzion na Šumavě.

Jak vám penzion funguje? Máte hosty, uživíte se?

Ne, že bychom penzion vyloženě dotovali, ale že by se vrátila naše investice, to snad ani nikdo nemohl očekávat. U mě se ale v tomto případě míchá podnikatelský záměr se srdeční záležitostí. Je to místo, které mám hodně ráda. Jezdím tam jako na chalupu, protože jsem tam žila a trénovala značnou část života. A také Lucka tam první čtyři roky vyrůstala. Jezdím na Šumavu pravidelně na víkendy a na prázdniny. Je to místo, kde chci mít klid a nepracovat.

Máte tam i své soukromí, nebo vás jezdí turisté okukovat?

Mám tam svoji privátní část, samotný penzion vlastně pronajímáme. Občas si tam sice někdo přijde vyfotit můj dům a snaží se zachytit i mě na zahradě, ale naštěstí to tam mám vyřešené tak, že jsem mimo provozní části penzionu, a mám tedy absolutní soukromí.

Dceři je už devět let, nechcete jí pořídit sourozence?

V posledních letech se mě na to pořád někdo ptá. Odpovídám, že bych se dalšímu miminku nebránila, ale také nic neplánuji. Nic není v tomto směru na spadnutí. Chtěla bych mít dvě děti, ale k tomu potřebuji patřičné zázemí. Někoho, kdo by to druhé miminko se mnou chtěl mít a nikdo takový teď bohužel není. Nejsem z toho ale nijak špatná, protože mám tak možnost trávit čas s Luckou na horách a cestovat. Miminko by bylo fajn, ale cestování dost limituje.

Zimní sezona je za námi, jaké máte plány na léto?

Každý si mě díky běžkám spojuje se zimou, ale já mám ráda léto a už se na něj těším. Zimu mám ráda jen na horách, ve městě mě taky nebaví. Těším se na zelenou přírodu a že vyrazím na kolo. Plány na léto jsou teď trochu nejasné. Před pár měsíci jsem si vysnila, že s dcerou odjedu na dva měsíce někam za oceán, uděláme si takovou delší dovolenou. Teď se ale nahrnuly nějaké pracovní nabídky, tak se mi tyto plány začaly trochu hroutit. Uvidíme, kam vyrazíme, možná to zase bude má oblíbená kombinace Rakousko a Itálie. Mám moc ráda hory v létě. Vyrazit na kolo, chodit jen v šortkách a v tričku, to miluju.

Blanka Konrádová

Sdílejte článek

Přečtěte si také