TopStar

30. července 2018 10:17

Kateřina Průšová se pochlubila luxusním pozadím! Krev a pot při tréninku nesou ovoce

Modelka Kateřina Průšová (34) si nějakou tu dobu užívala volna na Krétě. Přitom předvedla i svůj zadeček, který fanoušci zkrátka milují.

Kateřina Průšová se rozhodla strávit letos dovolenou na Krétě, kam odjela se svou kamarádkou. O modelce je známo, že miluje sport a ani na dovolené ho tedy nemohla vynechat. Její každý den začíná cvičením u bazénu a právě i díky tomu není na jejím těle snad ani jediný gram navíc.

Její vysportované tělo je ozdobou nejen fotek z dovolené, ale je také důvodem mnoha pracovních nabídek. Není to tak dávno, co byla Kateřina hlavní hvězdou módní přehlídky spodního prádla. ‚‚Oslovil mě klient před půl rokem, že by o mě měli zájem. Řekla jsem ano. Musela jsem se na to více připravovat samozřejmě. Dietu nedržím, dietářka jsem nikdy nebyla. Víc nyní sportuji, dbala jsem na to, aby tělo bylo v pořádku a vypadalo to dobře,‘‘ nechala se slyšet královna krásy z roku 2002.

Sama modelka ale přiznává, že boj o dokonalou postavu je pořádná dřina. Současným dívkám doporučuje především starat se o svou postavu, ale i pleť s rozumem. Nejvíce udělá prý zdravá a vyvážená strava.

Sdílejte článek

Přečtěte si také