TopStar

21. června 2013 06:40

Dagmar Dandová

Kateřinu Mátlovou okradli. Přišla o mobil s čísly na celebrity!

Zpěvačka Kateřina Mátlová (34) má prostě smůlu. V Německu ji okradli právě ve chvíli, kdy těsně před koncertem vystupovala z taxíku.

„Vzali mi úplně všechno. Dva mobily, peněženku, přišla jsem o kreditky, občanku a hlavně o iPhone, kde jsem kromě čísel na známé a rodinu měla i telefony na různé celebrity a pak také soukromá videa a fotky. Mám pocit, že jsem přišla o část vzpomínek,“ říká zpěvačka. Zloděje sice viděla, jenže utekl dřív, než stačila zareagovat. „Teď už bych ho asi nepoznala. Naštěstí mi zůstal alespoň pas,“ dodává Kateřina Mátlová.

Horké chvilky zpěvačku čekaly i těsně po krádeži. „Na pódiu jsem pak dělala, že se vůbec nic neděje. Měla jsem sice slzy v očích, ale svůj part jsem dozpívala. Byla jsem po představení krádež nahlásit i na policii, ale všechno je ztraceno, nic se tím nevyřešilo. Klidně bych zloději i zaplatila, kdyby mi můj telefon vrátil. Zkoušela jsem si na něj volat, ale už byla zapnutá hlasová schránka,“ povzdychla si Mátlová, která aspoň dostala skvělou pracovní nabídku. Stane se tváří Porsche.

„Pojedu kvůli představení nového modelu jako jediná Češka do Portugalska, kde se bude konat při té příležitosti show na vodě. Podrobnosti jsou zatím ještě tajné, ale bude to opravdu velkolepé,“ přiznává zpěvačka.

Kateřina je často mimo domov, a proto nemá zatím v životě prostor ani na rodinu ani na hledání partnera. „Co se týče vztahů, je to se mnou složité. Nemám skoro žádný volný čas,“ říká krásná Kateřina.

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také