TopStar

27. června 2013 18:30

Blanka Konrádová

Katy Perry: O rozvodu jsem se dozvěděla esemeskou!

Americká zpěvačka Katy Perry (30) v rozhovoru pro americký magazín Vogue konečně prozradila, proč se rozpadlo její manželství!

Katy Perry prohlásila, že její bývalý manžel, komik Russell Brand (38) byl zbabělec. Jejich vztah totiž ukončil prostřednictvím SMS zprávy. „Dlouho se mi neozval a pak od něj na Silvestra 2011 přišla esemeska, že se se mnou rozvádí. Ani mě nenapadlo, že má takovéhle úmysly,“ objasňuje Katy.

„Byla jsem z našeho rozvodu moc nešťastná, ale pak jsem se o něm dozvěděla jednu šílenou pravdu. O co jde, zatím neprozradím, nechám si to na horší časy,“ šokuje dál v rozhovoru dále zpěvačka.

„Russell je velmi inteligentní, okouzlující a hlavně zábavný muž. Byla jsem do něj moc zamilovaná, a tak jsem si ho vzala,“ vzpomíná zpěvačka. Z kopce to s jejich vztahem začalo jít ve chvíli, kdy si komik začal ze své slavné manželky veřejně střílet.

„Přišla jsem ho potajmu překvapit na jednu z jeho show. Russell netušil, že jsem v hledišti, a dělal si ze mne před lidmi legraci. Bylo to trapné,“ vysvětluje Katy. Přes to všechno zpěvačku nejvíc ze všeho zklamala již zmiňovaná SMS zpráva, v níž jí Russell místo přání k novému roku oznámil, že se hodlá rozvést.

Katy si uvědomuje, že i ona má na jejich rozchodu svůj díl viny. Zpěvačka totiž měla zrovna turné, a tak neměla na manžela čas. Russell za ní ovšem také ani jednou nepřijel. „Nesnášel tu koncertní atmosféru. Vadilo mu, že na svých vystoupeních jsem byla šéfkou já. Nesl to moc těžce,“ svěřila se.

Katy v rozhovoru také potvrdila, že se opravdu definitivně rozešla i se současným přítelem Johnem Mayerem. „Je konec. Musím ale upřímně říct, že jsem do něj pořád ještě šíleně zamilovaná.“

-juf-

Sdílejte článek
Štítky rozvod zpěvačka Russell Brand komik Katy Perry SMS rozhovor John Mayer esemeska

Přečtěte si také