TopStar

23. srpna 2017 13:32

vedran

Katy Perry a Orlando Bloom jsou prý opět spolu

Začátkem minulého týdne byl někdejší pár Katy Perry a Orlando Bloom spatřen v Los Angeles na koncertu Eda Sheerana. Že by sentimentální texty a melodie muzikanta rozhořely uhaslý plamen lásky?

Možná právě proto fanoušci nachytali oba aktéry v objetích a údajně i polibcích. Celebrity se snažily zůstat v utajení a nenápadní, ale ostatním přítomným se přeci jen podařilo dvaatřicetiletou zpěvačku s atraktivním čtyřicátníkem poznat.

„Víte co, lidé přicházejí a odcházejí. Je fajn, když jsou ti, které milujete po vašem boku. S věkem se to jen potvrzuje,“ zmínila proslulá hvězda v rozhovoru pro The Morning Mashup. Nicméně, konkrétního vyjádření, zda Perry obnovila vztah s Bloomem, se nikdo nedočkal.

Zpěvačka však naznačila, že v současnosti nemá čas řešit svůj soukromý život: „Jsem momentálně hrozně vytížená. Chystám turné, které se uskuteční příští rok.“

Západní média taktéž zmiňují, že pár i po svém rozchodu vycházel dobře a nikdy kontakt nepřerušoval. Teď můžeme jen očekávat, jak se k těmto spekulacím vyjádří Orlando. Třeba bude sdílnější než jeho údajná přítelkyně a poví nám, zda jde o pevné přátelství nebo obnovu jednoho z nejdiskutovanějších párů showbyznysu?

Sdílejte článek

Přečtěte si také