TopStar

31. března 2018 10:53

Katy Perry prožívá idylku s Orlandem Bloomem: Pro tentokrát tráví dvojice čas v Japonsku

O obnoveném vztahu zpěvačky Katy Perry (33) a herce Orlanda Blooma (41) se znovu začalo spekulovat před dvěma měsíci. Tehdy se jednalo jen o domněnky, dvojice oficiálně nic nepotvrzovala. Pár se od té doby ale začal na veřejnosti objevovat stále častěji a před pár dny se Orlando dokonce nechal slyšet, že po boku Katy se cítí šťastný.

Zamilovaní spolu tráví mnoho času a o tom svědčí i fakt, že Bloom přiletěl svou milou navštívit do japonského Tokia, kde bude dívka koncertovat v rámci svého celosvětového turné. Fotografové nachytali dvojici v ulicích města v poněkud vtipných outfitech. Katy na sobě měla obleček Luigiho a Bloom byl v kostýmu Maria z videohry Super Mario.

Smyslem pro humor si tyhle dvě hvězdy evidentně sedly, třeba před několika hodinami zveřejnil herec na svém Instagramu snímek sebe (mimochodem pořádně sexy!) nahoře bez, na kterém demonstroval před fanoušky své vypracovaní břišáky. Mezi komentujícími se objevila i Perry, která připsala: ‚‚A já zrovna hledala svůj sušák...‘‘

Podle známých dvojice oba zamilovaní svůj vztah už neskrývají, i přesto upřednostňují nechávat některé detaily nezveřejněnými. ‚‚Chtějí začít úplně nanovo a už nechtějí být středem mediálního dění, prý to jejich vztahu před tím jen uškodilo. Oba mají příliš nabité životy, a proto si vytvořili harmonogram, aby dali své lásce druhou šanci,‘‘ nechal se zdroj slyšet.

Není to tak dávno, co se Perry nechala pro jeden z rozhovorů suverénně slyšet: „Víte co, lidé přicházejí a odcházejí. Je fajn, když jsou ti, které milujete, po vašem boku. S věkem se to jen potvrzuje,“ zmínila proslulá hvězda v rozhovoru pro The Morning Mashup. Nicméně dnes je tomu úplně jinak, tak uvidíme, jak dlouho jim to vydrží.

Sdílejte článek

Přečtěte si také