TopStar

12. června 2013 13:00

Blanka Konrádová

Katy Perry a Robert Pattinson: Tajné rande!

O velkém přátelství zpěvačky Katy Perry (28) a herce Roberta Pattinsona (29) se ví už dlouho. Teď se spolu začali často objevovat i ve společnosti. Zatím tajně!

Robert byl Katy velkou oporou, když měla problémy s hudebníkem Johnem Mayerem. Katy zase stála Robertovi po boku, když řešil rozchod s Kristen Stewart (29). V poslední době se téměř nehnou od sebe a společně chodí i do společnosti.

Velice nenápadně se snažili působit i na koncertu zpěvačky Björk v Los Angeles. Deník X17Online.com uvedl, že na koncert přišly hrdličky zvlášť a na konci odešli každý na jinou stranu. Nechtěli totiž, aby je paparazzi načapali spolu. Hvězda Twilight ságy se dokonce schovávala pod kapucí, aby ho nikdo nepoznal.

O jejich tajných schůzkách si už štěbetají i vrabci na střeše. Zpěvačka už prý herce představila i svým rodičům, kteří žijí v kalifornské Santa Barbaře. Jestli se v Hollywoodu rodí další slavný pár, to se jistě ukáže už za pár týdnů. Prozatím se ani jeden z milenců ke vztahu nevyjádřil.

Zpěvaččina kamarádka byla ale sdílnější. Prozradila tisku, že to mezi Katy a Robertem doslova jiskří. „Katy nesouhlasila s tím, aby se Robert s Kristen usmířil. Říkala Robertovi, že si zaslouží někoho lepšího. A ne holku, která byla kvůli potěšení schopná rozbít nejen vztah, ale i rodinu,“ řekla časopisu Grazia.

-juf-


Přečtěte si také