TopStar

18. října 2017 11:50

Kauza kolem sexuálního obtěžování v Hollywoodu nabírá na obrátkách: Herečka Reese Witherspoonová odhalila její tajemství

Oscarová herečka Reese Witherspoonová veřejně přiznala, že jí sexuálně obtěžoval nejmenovaný režisér, když jí bylo pouhých 16 let.

Hvězda filmu „Pravá blondýnka“ při pondělním projevu pro Elle Women přiznala své děsivé tajemství. I ona má za sebou zkušenost se sexuálním obtěžováním ve filmovém průmyslu. Když jí bylo pouhých 16 let, obtěžoval jí režisér, kterého nechtěla jmenovat. Přiznala, že cítila hněv, jak vůči agentům, tak producentům, kteří ji dávali najevo, že tohle je prostě součást jejího povolání, citovalo herečku BBC.

A rozhodně to nebyla jediná zkušenost s obtěžováním v její kariéře. „Přála bych si vám říct, že to byla jediná zkušenost v mé kariéře, ale bohužel tomu tak nebylo.“

Herečka, která je v současnosti hvězdou seriálu „Sedmilhářky“ přiznala, že na tyto zážitky nerada vzpomíná.

„Mluvila jsem s mnoha herečkami, kteří mají za sebou podobné zážitky,“ pokračovala Reese. Přiznala se, že ani nemohla večer před svým veřejným přiznáním spát, jak byla nervózní. Dodala, že tohle byl velký týden pro ženy v Hollywoodu, když se provalilo sexuální obtěžování filmového producenta Harveyho Weinsteina.

Nakonec populární herečka dodala, že cítí naději, kterou po událostech posledních dnů, může dostat svět filmového průmyslu a že je šance vytvořit „nový normální film“.

Sdílejte článek
Štítky Reese Witherspoon Hollywood sexuální obtěžování americká herečka

Přečtěte si také