TopStar

11. července 2013 17:00

Blanka Konrádová

Kde skončila Bartošová? Možná je už doma!

Policie jede na plné obrátky, Josef Rychtář přesívá písek na italských plážích. Pátrání po Ivetě Bartošové je zatím bez úspěchu. Její ctitel Zdeněk Macura se s ní ukrývá neznámo kde. Kontakt udržuje jen přes telefon. Oba uprchlíci už dávno můžou být někde jinde.

Poslední opravdu viditelná stopa Ivety Bartošové je z pondělí 8. července, kdy Macura vyvěsil na svém Facebooku fotku zpěvačky, jak leží na pláži. Chtěl národu dokázat, že je v jeho péči v pořádku. No, moc v pořádku nevypadala, ale byla alespoň prokazatelně na světě. Tedy někde na pláži, možná v Itálii.

V Čechách zatím bylo po Ivetě Bartošové vyhlášeno pátrání. Když se o tom Macura dozvěděl, sám policii kontaktoval a prohlásil, že jsou s Ivetou na dovolené. Pátrání po zpěvačce tímto telefonátem ale nezastavil.

K výslechu na policii byla dokonce předvolaná redaktorka VIP zpráv Lenka Špillarová. S Bartošovou, Rychtářem a Macurou byla kvůli reportážím v častém kontaktu a právě její štáb minulou středu (3. července) natočil odjezd Ivety a Macury z Uhříněvsi.

Podle informací VIP zpráv Iveta svého údajného únosce kontaktovala sama, dobrovolně. Využila chvíle, kdy Rychtář odjel z Uhříněvsi do svého domu v Říčanech. Bála se prý, že ji Rychtář zabije. Co se doopravdy za zdmi jejího domu dělo, dodnes není jasné. Iveta dále tvrdila, že ji Rychtář utlumoval prášky, aby od ní měl pokoj.

Při odjezdu z Uhříněvsi byla Iveta Bartošová v hrozném stavu. Takovém, že se až nechce věřit, že se s ní Macura vydal na dlouhou cestu do Itálie. (video ZDE)

Za uprchlíky ale neprodleně vyrazil i rozzuřený Rychtář. Chvíli to vypadalo, že Ivetina stopa vede do zámku otce jejího bývalého přítele Domenica Martucciho. Právě s Domenicem už na rodinné sídlo jednou uprchla.

Mezitím se ale vyrojily jiné překvapující informace. „Iveta s námi včera chlastala v hospodě v Bohuňovicích,“ oznámil jistý muž našemu zdroji. Malá vesnice se nachází nedaleko Červených Peček u Kutné Hory. Bartošová se v Bohuňovicích měla vyskytovat v pondělí večer. Jenže to je právě den, který se shoduje s Ivetiným opalovacím dýchánkem na pláži v Itálii. Tedy... pokud fotky nevznikly dřív.

Fraška s neuskutečněným „předáním“ Ivety nejdřív na benzince na sever od Boloni a posléze v místním nákupním centru by mohla nasvědčovat faktu, že se prchající pár dávno vrátil z Itálie domů do Čech. Podle jiných zpráv ale směřují Bartošová s Macurou na jih Itálie. A Iveta prý mezitím naopak zoufale volá Rychtářovi, aby ji zachránil před Macurou. Tvrdí, že ji Macura unesl a chce ji zabít. Prý ji vězní v domě někde v Boloni.

Kde všude by Iveta mohla být:

- V Boloni zavřená v nějakém domě, jak prý Iveta tvrdí Rychtářovi.

- Někde na jihu Itálie.

- Ukrytá na zámku otce Martucciho.

- Zahrabaná v písku někde v Itálii na pláži.

- Někde v okolí Červených Peček nedaleko Kutné Hory.

- Zavřená dávno doma v Uhříněvsi (před domem jí parkuje záhadné auto a okno v podkroví je dokořán otevřené).

-bak-

Fotogalerie ze života Ivety Bartošové:

Poslední koncert Ivety Bartošové v Říčanech:


Přečtěte si také