TopStar

15. července 2013 12:00

Dagmar Dandová

Kdo hýčká borce z Partičky: Manželky, nebo milenky?

Partička je stále populárnější, a tak se okolo Richarda Genzera, Michala Suchánka, Igora Chmely a Ondřeje Sokola začínají točit ženy. Budou to ale mít těžké, všichni jsou totiž zadaní. Ve dvou případech teď milostný život herců nabral pořádné obrátky, dva mají stabilní vztah. Tedy zatím…

Igor Chmela (42) vychovává se svou manželkou Janou Janěkovou (35) tři děti – pětiletou Aničku a dvouletá dvojčata Elu a Antonína. „Máme doma veselo,“ tvrdí Igor a na své ženě mimo jiné oceňuje organizační schopnosti. „Vytváří doma fermany, kde má kdo kdy být,“ řekl v rozhovoru. Teď je plánování o to složitější, že mají oba roli v seriálu Cesty domů. Hrají manželský pár, který čelí problémům s nevěrou.

Nevěra byla aktuální téma přibližně před rokem v manželství Richarda Genzera (49) a zpěvačky Lindy Finkové (45). Geňa se odstěhoval k přítelkyni Markétě Jiránkové, se kterou je dodnes. V poslední době se ale vyrojily zprávy, že se vídá ještě s jinou ženou. My jsme ale zastihli Geňu s Markétou na kolonádě v Karlových Varech. Měli se k sobě jako dvě hrdličky. Žádná krize se tedy nejspíš zatím nekoná.

To Ondřej Sokol (40) se se svou milenkou zatím nikde pro jistotu nepromenáduje. Lucii je totiž jen sedmnáct let! Potkali se v Šumperku, odkud oba pocházejí. Lucie, která se snaží vyhnout publicitě, přiznala, že Ondřej chodil s její maminkou na střední školu. Ondřej byl jedenáct let ženatý s herečkou Kateřinou Lojdovou a má s ní třináctiletou Ester a devítiletého Adama. Kateřina o svém bývalém muži tvrdí, že je báječný táta, ale „partnerství moc neumí“.

Tip Prima style: Kateřina Lojdová dabuje v seriálu Sběratelé kostí na FTV Prima „Kůstku“ doktorku Brennenovou (herečka Emily Deschanel). Více o seriálu ZDE

Nejdéle je ženatý Michal Suchánek (47). Jeho manželství s Renátou trvá už přes dvacet let. Dospělý syn Jáchym hraje hokej, krásná patnáctiletá dcera Berenika se stále víc prosazuje jako herečka a zpěvačka.

Více o Partičce se dozvíte dnes v Top Star magazínu ve 22.20 na Prima family.

-jad-


Přečtěte si také