TopStar

12. září 2018 13:15

Kdo je nový vyvolený Simony Babčákové? Sexy fitness tréner!

Herečka Simona Babčáková (45) překypuje charismatem. Teď na něj ulovila o čtyři roky mladšího svalnatého fitness trenéra. Ten je z představitelky intrikánky v seriálu Ohnivý kuře úplně vedle a postuje na svém Instagramu jednu zamilovanou fotografii za druhou. Tak snad jim ta idylka vydrží co nejdéle.

‚‚Tahle paní se mi vetřela do selfíčka... tak jsem s ní začal chodit,‘‘ připsal humorně sexy trenér Jan Adensam na svém Instagramu oznámení o jeho novém vztahu s herečkou Simonou Babčákovou. A od té doby mohou fanoušci na sociálních sítích vícemistra ČR v běhu na 400 metrů ve veteránské kategorii obdivovat jednu zamilovanou fotku za druhou.

Dvojice už má za sebou i první společnou dovolenou, na které zavítala do Barcelony. A dokonce se už objevili i ve společnosti na pražském Žofíně při příležitosti akce Ať žije Forman!, kde své city rozhodně neskrývali. Vypadá to ale, že spolu zamilovaní chodí už od března, protože právě od té doby se nechával Jan slyšet, že je už zadaný.

Simona i díky novému vztahu radikálně mění svůj život. ‚‚Rozhodla jsem se, že ve svém životě udělám něco jinak a nyní se snažím změnit stravovací způsoby nejen u sebe, ale i u mých dětí,‘‘ nechala se slyšet někdejší hvězda všech večírků. ‚‚Líbí se mi, že těmto obchodům jde o změnu myšlení lidí směrem ke zdravé výživě, stravování, zdravému stylu života a vaření. S tím se ztotožňuji,‘‘ okomentovala drobné obchůdky, které v poslední době upřednostňuje před supermarkety.

Veřejnost o soukromí hvězdy seriálu Ohnivý kuře ví jen velmi málo. Na veřejnost proniklo, že je rozvedená a má dvě děti Alberta Olivera (12) a Josefínu (7). Proto se teď všichni podivili, že svého nového milého tak vesele vyvedla ven. Na druhou stranu se jí nemůžeme divit. Schovávat takového krasavce doma by byl hřích.

Představitelka primářky protialkoholní léčebny ve snímku Úsměvy smutných mužů to ale neměla vždy lehké. Nesla si v sobě dlouhá léta psychické nepohodlí, bolest a traumata, takže se s tím musela naučit žít. ‚‚Chtěla jsem zůstat přítomná a nechtěla být otupělá. A taky proto, že moje stavy nebyly takové, abych nebyla funkční. Pokud by to došlo tak daleko, že bych nebyla schopná pracovat a fungovat v domácnosti, srazím paty a nechám si nějaký čas ulevit léky, abych získala prostor pro nadechnutí. Jsou určitá stadia, před kterými je dobré s respektem kapitulovat a nechat si pomoci. Zpětně však vidím, že jsem měla tři životní období, kdy už to na léky regulérně bylo. Ostatním v takovém stavu bych poradila, ať si nechají pomoci, že to nemusí odtrpět tak moc,‘‘ zmínila kdysi Simona. I když byla v minulosti závislá na cigeretách, dnes se s tím naučila bojovat a někdejších pět cigaret denně dnes úplně vypustila. Jane, jen tak dál. Na Simonu máš evidentně výborný vliv!

Sdílejte článek

Přečtěte si také