TopStar

14. listopadu 2017 17:30

Kdo je podle vás ten nejvíce sexy britský herec?

Od chuligánů až po ty největší elegány. Pojďme se projít britskými filmovými ikonami a zvolit toho nejatraktivnějšího muže světových pláten. Všichni z těchto mužů si říkají sex symbol současnosti, který je však ten váš pravý?

Gerard Butler

Tento megalomanský herec si získal srdce nejedné dámy svou rolí ve snímku "300: Bitva u Thermopyl" či neméně známém kousku "RocknRolla", čímž se zároveň dostal do samého centra Hollywoodu. Od té doby začal kout železo, dokud bylo žhavé. Přitom bez jakýchkoli zbytečných kinematografických experimentů a riskování svou reputací. Využíval především svůj atraktivní vzhled a umění lišácky se usmívat. I v současnosti si Butler vybírá jen ty role, které nemají potřebu každou minutou překvapovat. Naopak, co se jeho soukromí týče, rodák z Glasgow po tichém rodinném štětí nikterak neprahne. "Nejsem proti, abych se zklidnil, založil rodinu, měl děti. Ale nahlas to neříkám, abych to nezakřikl. Navíc, teď jsem sám se svým štěstím. A o to se s nikým dělit nechci," nechává se slyšet věčný vlk samotář. To je však dobrá zpráva pro jeho fanynky, které ho milují i v těch nejnesmyslnějších rolích. Dívky tak mají možnost si snít a doufat, že jednou tohoto krasavce potkají a podaří se jim ho očarovat.

When they say "act natural." #TBT Příspěvek sdílený Gerard Butler (@gerardbutler), Bře 30, 2017 v 11:06 PDT Hugh Grant

Tento romantik z Londýna vyzařuje na první pohled samé pozitivní vlny. Romantický krasavec se zastřeným pohledem, záporné hrdiny hraje nerad (formálně tak lze nazvat jeho roli ve snímku "Deník Bridget Jonesové"), chová se jako pravý aristokrat, zkrátka prototyp ideálního slušného hocha. Zdání klame. Sám Grant o sobě tvrdí, že je přeplněn cynismem a skepsí, miluje ironické poznámky a ponižování ostatních, nazývá věci pravými jmény, užívá si situace, ve kterých se ocitá (ať už se jedná o sex s prostitutkou na zadních sedadlech auta či útěchy svých kamarádek). Oba zmíněné případy si zasloužily své místo na titulních stránkách tisku a ani jeden z případů nezničil herci kariéru či nezvrátil až fanatický obdiv jeho fanynek. "V Notting Hillu jsem mohl líbat Julii Robers. Ta má teda pusu... Obrovskou jako jeskyně. Mám pocit, že tam byla i ozvěna," řekl jednou prostořeký Grant a ani sama Julia se na něj neosočila. Zkrátka, někdo má štěstí. Nebo neutuchající charisma.

#HughGrant i#paddingtonbear Příspěvek sdílel uživatel @djq227, Lis 13, 2017 v 12:57 PST Nicholas Hoult

Před 15 lety si ještě jako chlapec zahrál v dramatické komedii "Jak na věc" po boku Hugha Granta. Dnes se z nepochopeného podivína stala nová hvězda britské i světové kinematografie. "X-Men", románek s krásnou Jennifer Lawrence, průlomový seriál "Skins", kde ztvárnil všemi ženami chtěného teenagera, spolupráce s Tomem Fordem, který nazval Houlta svou múzou, to vše a mnohem více způsobilo hercův ostrý vzlet. Pokud to takhle půjde dál, máme se jistě, na co těšit.

He's nice #nichoolashoult #mylove #beautiful #model #actor #style Příspěvek sdílený nicholas hoult (@nichoolashoult), Lis 7, 2017 v 5:00 PST Jason Statham

Přiznejme si, že ty lepší a plodnější roky Stathama jsou minulostí. Herec je však alespoň stabilní, do nižších tříd filmových počinů se nepouští a drží se svého typického žánru akčních snímků. Silný londýnský chuligán z bandy Guye Richieho, dnes už ukázkový manžel i otec, a čím dál méně se vyskytující faktor bulvárního tisku. Dívky, které své doby okouzlil ve filmech "Kurýr", "Loupež po italsku" či "Zastav a nepřežiješ", na něj nikdy nezapomenou. Patříte mezi ně?

Příspěvek sdílený Jason Statham (@jasonstatham), Srp 31, 2017 v 9:55 PDT Kit Harington

Jon Snow nechce být sex symbol. Jediné, co je jeho snem, stát se skvělým divadelním hercem. V tomto smyslu se Kit Harington od svých kolegů moc neliší. Na druhou stranu, naštěstí pro fanynky, odhalovat se na pódiu i před kamerami připraven je. Samozřejmě z hlediska umění. Milovnice Kita i jeho nejznámější postavy ze seriálu "Hra o trůny" jsou připraveny odpustit herci cokoli. Dokonce i plánovanou svatbu se svou seriálovou kolegyní Rose Leslie.

Kit Harington for ICON El Pais Příspěvek sdílený Kit Harington (@kitharingtonig), Lis 6, 2017 v 2:41 PST Robert Pattinson

Tomuto rodákovi z Londýna se podařilo nemožné. Odpoutat se od své nejznámější role upíra ze světové ságy "Stmívání". Pomohly mu v tom nebojácnost a tvrdohlavost. Poté, co sága o lásce prosté dívky a upíra skončila, vybíral si Robert své role velmi důkladně a volil jen ty nejserióznější. Něco bylo úspěšné, něco méně, každopádně herec se posunul a posouvá se stále. Ještě kousek a jeho příjmení přestane navozovat myšlenku o rodině Cullenových. Zároveň je však jisté, že v povědomí mnohých dívenek, které na upířích příbězích vyrostly, zůstane Pattinson stále Edwardem. A to i po fantastickém snímku "Dobré časy".

What is everyone doing this weekend!? Příspěvek sdílený Robert Pattinson (@official_robertpattinson), Lis 3, 2017 v 6:46 PDT Daniel Craig

"Craig - je to sex symbol nebo zrůda?" Asi takhle protichůdné názory mají fanoušci současného Jamese Bonda. Ovšem, že Craig postrádá mnohé z charismatu Seana Conneryho či Pierce Brosnana, jeho plus je však v jeho opravdovosti. Craig je zkrátka, ač po svém, tak atraktivní. Má za ženu překrásnou Rachel Weisz, poskytuje fantastické rozhovory a ke všemu má tolik testosteronu, jak se na pořádného chlapa patří.

#danielcraig #bond #jamesbond #007 #spy #gun #omega #casinoroyale #quantumofsolace #skyfall #spectre

Příspěvek sdílel uživatel @da.niel.craig, Lis 14, 2017 v 6:31 PST


Přečtěte si také