TopStar

12. ledna 2018 13:12

Kdo je ta kočka? Žádná Španělka, Alice Bendová

Někdo si užívá pohádkové zimy, někdo pražského rádoby začínajícího jara. A čtyřiačtyřicetiletá herečka Alice Bendová se sluní ve Španělsku. Se svým o 12 let mladším přítelem Michalem se rozhodla užít zaslouženého volna a ten zas českou krásku hlídá, aby mu neutekla za nějakým tím bujarým Španělem.

Alice Bendová si užívá ve Španělsku sluníčka a moře, ale radost má i z volnosti a neohlížení se za svým vzhledem. U moře make-up stejně nikoho nezajímá a herečka tak může prezentovat jen své perfektní křivky v plavkách. O své zdraví se ale řádně stará a za volných dní chodí pravidelně běhat.

Pravidelné příspěvky na Alicině Instagramu jsou vesměs okomentovány humorně a s jistou dávkou ironie. Na jedné z fotek Bendová píše, že téměř nic nevidí, protože si zapomněla pořádné sluneční brýle a má jen jedny poškrábané. Zároveň hvězda české kinematografie ví, jak své fanoušky pořádně navnadit. Jeden ze snímků, které Alice zveřejnila, je dost odvážný a mnohé její sledující dostal do kolen. „Děti řádí ve vlnách a my chytáme bronz,“ píše k další fotografii modelka, ale celou postavu stále neukazuje.

‚‚Vypadám všude stejně, já vím. Ale tady je to úplně každému jedno. Takže žádný make-up, stejné brýle a hlavně žádný kudrliny na hlavě. Tady po mně čumí stejně jenom staří španělští dědci. A že jich tu je! Jo a ten, co sedí zády, je nejhorší!“

Bronz nechytají Alice s přítelem sami, jsou s nimi i ratolesti hvězdy, Vašík a Alička. Děti jsou už dost velké, začínají filmové dění slavné maminky sledovat, a dokonce i číst články, kde se o Alici píše. No, komentáře u maminčiných fotek na sociálních sítích snad číst nebudou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také