TopStar

9. května 2014 00:44

Lenka Zajícová

Kdo je tajemná snoubenka George Clooneyho a proč si myslela, že herec žertuje, když ji žádal o ruku

Hollywoodský herec George Clooney (53) se rozhodl skoncovat se statusem starého mládence a konečně jít do chomoutu. Jeho vyvolenou je Amal Alamuddin (36).

Oscarový herec a režisér se nechal slyšet, že takovou ženu, jako je Amal Alamuddin, musí rychle okroužkovat, než mu ji někdo jiný ukradne. V den zásnub ale nastal nečekaný zvrat. Amal Alamuddin věděla o tom, že herec kdysi prohlásil, že se už nikdy ženit nechce, a tak jeho žádosti o ruku vůbec nevěřila a se smíchem ji přešla! Až když klečící Clooney otázku zopakoval, Amal pochopila, že to myslí vážně.

Kdo je tedy zmiňovaná Amal Alamuddin, která ukradla srdce zapřísáhlému starému mladénci?

Amal Alamuddin je prestižní právnička libanonsko-britského původu. V minulosti zastupovala mimo jiné i Juliana Assange, zakladatele Wikileafs, nebo ukrajinskou expremiérku Juliji Tymošenkovou.

Mluví třemi jazyky: anglicky, francouzsky a arabsky

Clooney byl ženatý už jednou. Od roku 1989 až do 1993 byl ženatý s herečkou Taliou Balsam. Chodil i s francouzskou servírkou Celine Balitran, britskou modelkou Lisou Snowdon nebo italskou herečkou Elisabettou Canalis. S Amal Alamuddin randí od listopadu loňského roku.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky George Clooney ženatý Alamuddin

Přečtěte si také