TopStar

4. května 2018 11:47

Ilona Blašková

Kdo se bude vdávat a kdo na vdavky nemá ani pomyšlení? Vyzpovídali jsme hvězdy nového muzikálu Doktor OX!

S novými muzikály se na podzim doslova roztrhne pytel. A tak se mají jejich fandové na co těšit. K vidění bude třeba i muzikálová komedie Doktor OX, kde si po boku Jiřího Korna a Pepy Vojtka zahrají samí mladí, krásní a talentovaní herci. Zkrátka radost pohledět.

Peter Pecha, který hraje Rockyho ve stejnojmenném muzikálu, si dává na vzhledu záležet. Na jevišti chce vypadat dobře, a tak tuní tělo v posilovně. „Tak já si nemyslím, že jsem zas tak nařachaný. Jsou i větší. Ale tak já nevím, je pětkrát týdně moc? Vstanu si v pět hodin ráno a jdu do té posilovny. Když vím, že nemůžu večer. Já si myslím, že když člověk chce, tak si ten čas vždycky najde," prozradil zpěvák. Loni na Štědrý den požádal o ruku přítelkyni Katku Sedlákovou, která nazpívala s Bárou Polákovou hit Nafrněná. S partnerkou se ale domluvili, že se vezmou až příští rok.

Před svatbou má i partnerka Romana Vojtka, sympatická zpěvačka Petra Vraspínová. I když zatím jen v muzikálu. Nechtěla by se ale už vdávat také v reálu? „My to vůbec neplánujeme. Já si spíš myslím, že se budeme věnovat jako nám. Budeme tak spolu pohromadě rodinně. Pro nás je to vzácnější," řekla Petra. A když jsou oba zpěváci, zpívají si doma? „Jo, my máme doma super bedny a mikrofon. Takže zpíváme. I když se paradoxně před sebou pořád stydíme," prozradila s úsměvem.

Petru v roli Amélie alternuje herečka, zpěvačka a dabérka Ivana Korolová, která už má svatbu za sebou. V létě oslaví s manželem první výročí. Svatba prý jejich vztah ale nezměnila. „Mimo to, že si zvykáme na to říkat si manžel – manželka, což mi furt tak nějak nejde přes pusu. Ale člověk cítí asi větší zodpovědnost za toho druhého, že už mu neřekne jen tak čau, já jdu. Ale víme, že spolu fakt chceme být," svěřila se Ivana.

Zpěváky čeká o prázdninách zkoušení. Premiéra muzikálu Doktor OX je totiž už v říjnu. Pepa Vojtek, který se ujme hlavní role šíleného vědce, si ale čas na dovolenou s manželkou a dětmi najde. „Pojedeme do Turecka no. Bude, tam padesát stupňů. Takže rodina už se těší. Já tak napůl.“ A bude se Pepa potápět nebo stráví dovolenou spíše u plážového baru? „Vypadám jako někdo, kdo se rád potápí? Takže varianta B je správně,“ řekl se smíchem Vojtek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také