TopStar

27. dubna 2018 09:00

Ilona Blašková

Kdo se probojoval do stovky nejvlivnějších osobností?

Každoroční událost, kdy se v New Yorku shromažďuje sto nejvlivnějších osobností, se konala právě včera. A nehemžilo se to tam jen celebritami, ale také osobnostmi ze světa zábavy, politiky, sportu nebo umění. Tak se pojďme podívat, kdo se na seznam probojoval.

Jennifer Lopez, která si vydobyla své místo v žebříčku stovky nejvlivnějších lidí podle časopisu TIME včera opět oslnila nejednoho muže - hluboký výstřih a dlouhý rozparek už k ní prostě patří. „Je mi ctí a nemohu tomu uvěřit. Když se podíváte na seznam, jaké osobnosti tam jsou, tak je to pro mě velmi vzrušující," reagovala JLo.

A nechyběla ani Nicole Kidman, kterou doprovázel její manžel! A to i přesto, že se u nich sem tam mluví o manželské krizi. „Je to pro mě neuvěřitelná čest a jsem vděčná, že tu jsem. Těším se na setkání s ostatními lidmi," prohlásila herečka.

Zastoupení v prestižní stovce těch nejvlivnějších z nejvlivnějších měl také zpěvák Shawn Mendes, Kesha nebo americká aktivistka Tarana Burke. Na své si přišli ale i sportovci. „Myslím, že letos je na seznamu 45 žen - nejvíc za celou dobu. Je tu celkově tolik silných a smýšlejících lidí a je mi ctí být dnes večer s nimi," pronesla Lindsey Vonn.

Sdílejte článek
Štítky Jennifer Lopez Nicole Kidman Lindsey Vonn

Přečtěte si také