TopStar

28. října 2018 08:00

Markéta Škorňová

Kdo se stal mužem roku? Výsledek vás možná překvapí!

Udílení cen časopisu InStyle se již tradičně konalo v Los Angeles a mezi vyhlašované kategorie tohoto známého magazínu byl i Muž roku. Kdo se jím stal? Překvapivě šestašedesátiletý hollywoodský herec.

Kdo by snad čekal, že žebříčku Muž roku bude kralovat například Brad Pitt či Leonardo DiCaprio, ten se pořádně přepočítal. Cenu Muž roku za jedinečný styl totiž získal charismatický Jeff Goldblum (66).

Talentovaný herec dorazil na udílení se svou již třetí manželkou Emilií Livingston (35). Jeff si oblékl šedivý vzorovaný oblek a boty se zebřím vzorem, čímž se okamžitě stal středem pozornosti všech přihlížejících fotografů.

Goldblum vedle své mladší manželky doslova září. A vypadá to, že do třetice to opravdu bude ta pravá. S Emilií žije již od roku 2014 a má s ní dva syny Charlieho (3) a Rivera (2).

I přes svůj skoro „dědečkovský“ věk je tento elegán stále herecky aktivní. Naposledy jsme ho mohli vidět v nejnovější verzi Jurského parku.

Jeff Goldblum se narodil v Pittsburghu do židovské rodiny, otci Haroldovi Goldblumovi (lékař) a matce Shirley Temeles (moderátorka v rádiu). Má sestru Pamelu a staršího bratra Leeho. Další bratr, Rick, zemřel ve 23 letech. Jeho prarodiče pocházeli z Běloruska a Polska.

V 17 letech se odstěhoval do New Yorku, aby studoval herectví. Na Broadwayi si svou premiéru užil ve hře Dva gentlemani z Verony, ve filmu pak v roce 1974, konkrétně ve snímku Přání smrti s Charlesem Bronsonem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také