TopStar

8. prosince 2017 14:20

Kdo se stal v roce 2017 hvězdou sociálních sítí?

Stát se slavným, třeba na jediný den, si přejí mnozí z nás. Mít své fanouškovské zázemí a armádu příznivců za paprsků slávy je nejspíše příjemné. V současnosti to dokonce není tak těžké. Občas stačí zveřejnit jednu svou fotku nebo video a dozví se o vás celý svět. Své o tom vědí i níže uvedení.

Nejkrásnější trestankyně

Náš rating osob, které se proslavily právě díky sociálním sítím otevírá jedna z nejkrásnějších narušitelek zákona, Mirella Ponce. Tato kráska uchvátila celý svět, když policie zveřejnila na Facebooku fotografii této prohnilé dračice, která nezákonně vlastnila zbraně. Mezi uživateli sociálních sítí se rozjela diskuze o zvráceném charakteru dívky, ale ještě větší prostor získala debata o její přitažlivosti. Dívčina krása doslova oslepila uživatele a mnozí z nich se dokonce rozhodli krásku v nesnázích vyplatit. A že se nejednalo o malou částku, přes 1 milion korun.

#mirellaponce #feloncrush Příspěvek sdílený Domingo (@domingofreko), Říj 28, 2017 v 4:36 PDT Nejatraktivnější zločinec

Zlobiví kluci byli pro ženy vždy největším lákadlem. Představa chuligána a narušitele zákonů, který je připraven se kdykoli vrhnout do avantýr a nebezpečí po hlavě, přišla jistě přitažlivá nejedné z nás. Mekhi Alante Lucky je právě jedním z těch vytoužených. Tento krasavec tmavé pleti s atypickým zevnějškem (jedno hnědé, druhé modré oko) už v modelingu hojně prosperuje, nehledě na fakt, že pobyl za mřížemi (krádež auta a převýšení rychlosti). Jeho život se výrazně změnil, když na jeho fotky náhodně narazil model Demanti O'Bryant. Dnes je bývalý zločinec jedním z nejžádanějších modelů a dobývá světová přehlídková mola.

Připomeňme si, že do objevení Mekhiho byl považován za nejkrásnějšího trestance Jeremy Meeks.

Se acuerdan de Jeremy Meeks?, el "preso más guapo del mundo", pues podría ser desplazado por este nuevo modelo.Mekhi Alante Lucky, un joven de 20 aos que fue arrestado en 2016 por exceso de velocidad y conducir un vehículo robado y que acaba de debutar en la semana de la moda de Nueva York . Más detalles en www.redguarani.com.py #MekhiAlanteLucky #NewYork #NewYorkFashionWeek Příspěvek sdílený Red Guaraní (@redguaranitv), Zář 13, 2017 v 11:36 P New from @fgukmagazine @givenchyofficial @jimjordanphotography Příspěvek sdílený JEREMY MEEKS (@jmeeksofficial), Lis 17, 2017 v 5:06 PST Nejatraktivnější policistka

Samantha Sepulveda je názorná ukázka toho, jak lze dohromady spojit dvě zcela odlišné profese. Jedná se o to, že Samantha pracuje u policie a ve svém volném času si buduje kariéru profesionální modelky. Na Instagramu této dvaatřicetileté krásky je již téměř 300 tisíc sledujících, což není nikterak překvapivé. Její snímky jsou vesměs ve spodním prádle nebo plavkách a to fanouškům jistě imponuje.

And when the fire & explosionshave diminished, all that's left are You and I...exactly where I want to be Off to rehearsals for #NYFW today!! #SamanthaSepulveda #SammySep #TheModelCop #DaveAlanImages Příspěvek sdílený *OFFICIAL*Samantha Sepulveda™ (@sammysep), Zář 7, 2017 v 7:08 PDT "'Cause I don't wanna fall in love If you don't wanna try, But all that I've been thinking of Is maybe that you might..." - #JessieWare ________________________________ @ez_photo_ no make up, no fancy hair just capturing the moment in 10 minutes #oneshotflynny #samanthasepulveda #aussie Příspěvek sdílený *OFFICIAL*Samantha Sepulveda™ (@sammysep35), Zář 21, 2017 v 3:53 PDT Petrohradský policista s vizáží Kena

Když se fotografie mladíka z ruského Petrohradu objevily na síti, mnozí nejprve nechtěli věřit, že třiadvacetiletý Artiom doopravdy pracuje na policii. S takovým zevnějškem by měl být spíš součástí modelingu. Jestliže budeme věřit jeho uniformě, tak Artiom je už poručík. Zda ale tento mladík doopravdy bojuje se zločinci se neví. Ve Vládní agentuře v Moskvě se totiž tvrdí, že pracovník s tímto příjmením k nim nespadá.

, Příspěvek sdílený Roman (@le.too), Zář 22, 2017 v 7:45 PDT Sofia Solares

Dvaadvacetiletá obyvatelka Mexika Sofia Solares se proslavila svou podobností se zpěvačkou Selenou Gomez. Sledující Sofie na Instagramu se už dávno zamýšleli zda vůbec hvězda o své dvojnici ví. Sama Sofie Selenu sleduje, velmi si ji cení a chtěla by se s ní seznámit osobně.

The Internet is freaking out over this #SelenaGomez look-alike, #SofiaSolares. Příspěvek sdílený ZEEblitz (@zee_blitz), Srp 17, 2017 v 12:00 PDT Janice Garay

Tato osmadvacetiletá kráska se stala známou díky své podobě s Jennifer Lopez. A teď pozor. Věkový rozdíl mezi nimi je 20 let. Tipli byste si to? Janice, která se zabývá bodybuildingem je od světové zpěvačky téměř k nerozeznání. Samotná kopie Lopez se nechává slyšet, že jí podobnost a srovnání se zpěvačkou jedině lichotí.

I guess this is doppelgänger week INSTAS! How about a @jlo ... who's Jenny on the block?? The other gorgeous lady is Janice Garay a Houston bodybuilder! #jlo #JaniceGaray

Příspěvek sdílený Andrew Sklover (@itsonlyrocknrollandiluvit), Srp 5, 2017 v 11:56 PDT


Přečtěte si také