TopStar

13. července 2018 21:29

Ilona Blašková

Kdo si hraje, nezlobí. S čím si hraje Ben Cristovao?

Každý muž má doma nebo v garáži svou oblíbenou hračku. Většinou je buď hodně rychlá, nebo hodně drahá. A nás zajímalo, s čím si hraje Ben Cristovao!

Tak tahle hračička k Benovi už nějakou dobu neodmyslitelně patří. Zpěváka v autě už zahlédnete opravdu málokdy. Za to na tomto elektrickém balančním transportéru brázdí ulice velmi často. „Vždycky jsem si přál být schopný snowboardovat na asfaltu, na kostkách a tak. Žádné longboardy a všechny věci na kterých jsem jezdil, to nedokázali. A tohle je poprvé, co mam absolutní svobodu po celém městě. Je to pro mě takové velké kluziště,“ prozradil zpěvák.

Hupsnout na tuhle hračku bez jiných zkušeností, například se snowboardem, Ben moc nedoporučuje. „Musíš mít nějaké základy jízdy na prkně. Ale ta jízda je mnohem stabilnější. Můžeš jezdit rychleji, přesněji a lépe se vyhýbat. Tohle fakt není pro každého. První týden se z toho hodně padá a jsou z toho občas vážná zranění. Mimochodem furt z toho padám, protože zkouším nové věci,“ řekl Ben.

Netradiční výzvou pro něj byla nabídka zahrát si v nové dynamické hudební lovestory, filmu Backstage. Ke které i složil titulní píseň. „Hrát tam sám sebe a ještě k tomu porotce, kde jsem měl na stejném místě před deseti lety casting, tak mi to přišlo, neříkám rád slova jako znamení, ale přišlo mi to hodně vtipný a fajn,“ řekl.

Ben se tak mohl vžít do kůže herců a trochu do tohoto povolání více nahlédnout. A o to více si uvědomuje, jak těžké je to řemeslo, které se musí opravdu pilovat. I tak by ho ta práce lákala, pokud by měl dostatek času se na roli připravit a stát si za svým výkonem. „Jestli jsem schopný se necítit, když hraju sám sebe, kdy hodnotím lidi, který tancují a stejně se cítím tak na sedmdesát až osmdesát procent, tak si představte, že hraji někoho jiného,“ prozradil své pocity.

Bena teď čeká pracovní léto a v srpnu i zápas jiu-jitsu v Americe. Tak přejeme hodně štěstí. Předpokládáme, že tam to vezme spíš letadlem.

Sdílejte článek