TopStar

27. června 2018 12:00

Ilona Blašková

Kdo z hvězd má akt od fotografa Jakuba Ludvíka?

Jakub Ludvík je, kdybyste nevěděli, známý český fotograf. Známý tím, že fotí převážně obličeje známých osobností a také akty!

Kdo nemá akt od fotografa Jakuba Ludvíka, jako by nebyl. Na vernisáži, která byla průřezem jeho fotografií, bylo vidět, kdo je IN. Jak to má třeba takový Sagvan Tofi se stydlivostí? „Ono se to nezdá, ale jsem stydlivý. Já třeba i nerad chodím mezi lidi. Raději jsem doma zalezlý. Samozřejmě když si dám panáka, tak už je to něco jiného. Možná proto si dávám panáky, abych zvládnul ty lidi. Mám toho dost, když jsem třeba na jevišti a oni si mě pletou s veřejným majetkem. Tak jsem radši sám. Nebo spíš v anonymitě,“ řekl.

„Já jsem s Jakubem Ludvíkem fotil a byli jsme nahatý. On je takový, že to prostě neřeší. Jen ho stresuje, že když řekne: Svlékni se, mám dobrý nápad. A lidé řeknou, že ne, že se stydí. Je pak schopný je poslat i do určitých míst,“ prozradil Sámer. Podle samotného fotografa, je fotit akty stejné, jako fotit portrét. Člověk musí uvolnit tělo i obličej.

„Když to člověk umí a umí to hezky zachytit, tak je to jedno, jestli je to krásná modelka, starší žena nebo starý dědeček. Prostě ty akty jsou hezký. Takže já s tím nemám všeobecně problém. Ale já sám zatím nehodlám něco takového dělat,“ řekl Vašek ze skupiny Lunetic.

Sdílejte článek

Přečtěte si také