TopStar

18. března 2018 15:50

Kdo z hvězd se objeví na svatbě prince Harryho a Meghan Markle?

Svatba prince Harryho a Meghan Markle má bezesporu největší šance stát se svatbou roku. O tom mluví i podrobnosti, které se stále častěji objevují v médiích. Tak třeba nedávno se ukázalo, že na ceremonii vystoupí dívčí kapela Spice Girls, teď se zas vyjádřily i hvězdy Naughty Boy a Beyoncé.

Britský zpěvák Naughty Boy, jehož skutečné jméno je Shadid Khan, nahrál před několika lety skladbu ‚‚Runnin‘‘ společně s Beyoncé a Arrowem Benjaminem. Princ Harry se nechal slyšet, že právě tato skladba je jednou z jeho nejoblíbenějších. ‚‚Hrozně rád bych se stal DJem na Harryho svatbě. Ještě mě o to nikdo nežádal, ale mám speciální verzi Runnin, ze které by byl princ jistě nadšen. V loňském roce jsem zjistil, že je to jeho oblíbená skladba, a tak jsem se rozhodl pro její inovaci,‘‘ nechal se slyšet muzikant.

Nezbývá než vyčkat, co si o tomto troufalém přání myslí ostatní hosté, ale především princ Harry a jeho nastávající. ‚‚Kdyby se podařilo přemluvit Beyoncé... Je třeba to ale vyřešit co nejrychleji, svatba se neúprosně blíží. Udělám vše možné, aby k vystoupení došlo. Klavírní verze písně je již hotova,‘‘ dodal Naughty Boy plný entusiasmu.

Je třeba zmínit, že svatba prince Harryho a jeho snoubenky Meghan Markle bude pro některé zřejmě překvapivá. Meghan se svěřila, že by byla ráda, kdyby ji k oltáři odvedla její matka. Tou je Doria Raglang, cvičitelka jógy. S matkou si je dívka velmi blízká, chodí společně každé ráno sportovat i nakupovat věci potřebné ke svatbě. V rozhovoru po zásnubách princ označil Meghaninu matku za „úžasnou“ osobu, takže je možné, že se bude snažit jejímu přání vyhovět.

Sdílejte článek
Štítky Beyoncé princ Harry Meghan Markle

Přečtěte si také