TopStar

16. června 2014 14:00

Lenka Zajícová

Kdo ze světa celebrit do toho ještě letos praští? A komu to zřejmě nevydrží...

Po Kim Kardashian a Kanye Westovi se letos můžeme těšit ještě na tyto veselky. Napiště nám, zda s námi souhlasíte. Vydrží těmto párům jejich štěstí?

George Clooney se opravdu ožení. Jeho vyvolená libanonská bojovnice za lidská práva Amal Alamuddinová mu řekne Ano už letos v září. Přestože spousty žen na světě kvůli tomuto kroku truchlí, my se domníváme, že starého psa novým kousků naučit nelze.

Dáváme jim 40% šanci na úspěch.

Romana Pavelková a přítel Milan. Sympatická misska si vezme svého drahého na zámku Zbiroh. Romana Pavelková není zlatokopka a vztah s Milanem je podle našich informací velice harmonický. Není důvod si myslet, že by jim to nemělo fungovat.

Dáváme jim 90% šanci na úspěch.

Angelina Jolie a Brad Pitt. Herci se zasnoubili již v dubnu 2012, ale žádné datum sňatku neoznámili. Až nyní vyplouvají na povrch informace, že se pár vezme již letos v Evropě. Jolie se dokonce nechala slyšet, že veselku moc neprožívá a s Pittem ji dělají především kvůli dětem. Tento vztah už nic nerozdělí a sňatek je pouze formalitou.

Dáváme jim 92% šanci na úspěch.

Michaela Ochotská a Lukáš Rosol

Po (nově přišité) uši je tenista zamilovaný do sexy moderátorky už nějaký pátek. Není tedy divu, že do toho letos praští. „Máme datum i místo. Bude to přesně podle našich představ – romantika jako blázen. Příští měsíc jedu zkoušet do New Yorku svatebky od světoznámého návrháře, tak uvidíme,“ svěřila se Super.cz Ochotská. Zde se domníváme, že to bude skřípat.

Dáváme jim 30% šanci na úspěch.

TIP Prima-Style.cz: Pošlete fotku, soutěžte v kategorii Nejkrásnější ženich a získejte jeden z nádherných prstenů ALO Diamonds.

Fotky můžete nahrávat TADY:

Hodně štěstí a nezapomeňte se podívat na další kategorie - je jich celkem šest!

Podrobnosti k soutěži:

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také