TopStar

10. září 2018 09:00

Kdo ze světových hvězd zažil ve škole šikanu?

Tak tyhle hvězdy datum 1. září nenáviděly. Bylo to pro ně skutečné peklo a začátek mučení, které trvalo po dobu celého školního roku. Budoucí sex symboly na základních školách pořádně trpěly a možná, že právě proto na sobě tolik pracovaly a dostaly se tam, kde jsou dnes.

George Clooney (57)

Přezdívku Frankenstein si herec vysloužil kvůli své nemoci Bellova obrna. Jde o genetické onemocnění, které zdědil George po svém otci. Skoro celý rok chodil Clooney s ochrnutou polovinou obličeje a nemohl otevřít levé oko. ‚‚Bylo to nejhorší období mého života,‘‘ postěžoval si roku 2003 pro vydání The Mirror.

Leonardo DiCaprio (43)

Budoucí sex symbol šikanovali ve škole a přezdívali mu Zpomalenec. Šlo o to, že měl Leo problémy s prospěchem a docházkou.

Julia Roberts (50)

Žába - to byla jedna z nejmírnějších přezdívek této dívky na základní škole. Když se ale Julia dostala do vyšších ročníků na střední, začala nosit šortky a díky odhaleným nožkám se stala nejoblíbenější studentkou školy mezi chlapci.

Sylvester Stallone (72)

Při porodu museli lékaři vytahovat Stalloneho kleštěmi. Následkem toho byla polovina jeho obličeje ochrnuta. Kvůli tomu trpěl Sylvester i vadou řeči a posměch ze strany krutých spolužáků na sebe nenechal dlouho čekat. Hercovou největší můrou bylo zkoušení u tabule, kdy po něm ostatní chlapci pořvávali Quasimodo.

Irina Shayk (32)

‚‚Nikdy jsem se klukům nelíbila. Ve škole mi říkali, že jsem tyč, protože jsem byla vysoká a hubená. Navíc jsem byla tmavší a měla jsem velké rty,‘‘ přiznala modelka pro časopis Hello!. Je tomu skutečně tak. To, co dnes přináší Irině milionové honoráře bylo dříve terčem posměchu.

Rosie Huntington-Whiteley (31)

Dvakrát byla označena za nejvíce sexy dívku planety a ulovila jednoho z nejatraktivnějších herců současnosti. I přesto byla jako malá obětí šikany. ‚‚Ve škole se pořád smáli tomu, jak vypadám. A docela krutě,‘‘ vypráví modelka. ‚‚Především byly terčem posměchu mé rty, protože byly moc velké. A prsa jsem měla naopak malá.‘‘ Podle jejích slov se jí dívky smály na každém kroku a dokonce jí podkopávaly nohy a vylévaly jí pití na hlavu. Později přišly i výhružky fyzického charakteru. V dívčiných 17 letech ale vše skončilo, protože Rosie získala svou první pracovní nabídku v oblasti modelingu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také