TopStar

11. října 2018 08:00

Markéta Škorňová

Když ty prince, tak já miliardářku! Exmanžel Meghan se znovu oženil

Svatba herečky Meghan Markle (37) s princem Harrym byla událostí tohoto roku. Ale jak se zdá, tak ani její bývalý manžel Trevor Engelson (41), se nenechal zahanbit. Oženil se totiž s miliardářkou!

Filmový režisér Trevor Engelson se v posledních letech zviditelnil hlavně díky faktu, že se do jeho bývalé ženy zamiloval sám britský princ. Krásná Meghan se tak dočkala doslova pohádkové svatby s princem Harrym. Nebylo to úplně bez komplikací- na poslední chvíli se řešilo například to, kdo povede nevěstu k oltáři. Tu čest měl nakonec její tchán princ Charles. Svatba byla nádherná a mluví se o ní i o několik měsíců později.

Nyní se svého štěstí dočkal i Trevor. A ani podruhé si nezvolil špatně. Jeho druhá žena je nejen krásná, ale miluje také zdravý životní styl a i když není ze zámku, tak je minimálně pohádkově bohatá!

Tou osudovou ženou je dietoložka Tracey Kurland (32) jejíž otcem byl vlivný manažer v hypoteční společnosti Countrywide. Po odchodu ze společnosti prodal akcie, na kterých vydělal 200 milionů dolarů. Není pochyb, že pohádkové jmění doputovalo i na účet jeho dcery Tracey.

I přesto, že obřad režiséra a dietoložky nebyl tak pompézní ani sledovaný, svatbu v kalifornské oblasti Hidden Hills si oba novomanželé náramně užili. A my věříme, že jak Meghan, tak Trevor, našli s novou polovičkou konečně vytoužené štěstí.

Sdílejte článek
Štítky Meghan Markle svatba

Přečtěte si také