TopStar

6. května 2013 12:00

Blanka Konrádová

Keira Knightley se vdala ve starých šatech!

Britská herečka Keira Knightley už je vdanou paní. V sobotu se ve Francii vdala za svého snoubence, hudebníka z britské rockové skupiny The Klaxons Jamese Rightona.

Se svatbou si manželé rozhodně hlavu nelámali. Vše bylo pojato velmi jednoduše a skromně. I když Keira dříve žertovala o svatbě v džínách a tričku, nakonec zvolila větší eleganci. „Herečka oblékla krátké šaty Chanel v bílé barvě a přiznám se, že vypadají naprosto totožně s těmi, které si vzala před pěti lety na udílení cen BAFTA,“ komentovala v britském magazínu Look editorka módy Erica Davies.

I tak to herečce neuvěřitelně slušelo. Na svatbu si novomanželé pozvali málo hostů. Bylo jich jen jedenáct. Největší oporou nevěstě byla herečka Sienna Miller. S Keirou jsou nejlepší přítelkyně od natáčení filmu The Edge Of Love v roce 2008.

Victoria Beckham sice na svatbě chyběla, přesto na svůj facebookový profil napsala: „Gratulujeme nádherné Keiře Knightley a Jamesovi! Byla jsem opravdu ohromena jednoduchým obřadem, který ukázal čistou lásku a ne velkolepou podívanou. Keiro jsi úžasná holka, překrásná herečka a chytrá žena! Přejeme ti s rodinou všechno nejlepší.“

Své ano si pan a paní Rightonovi řekli na radnici v Mazan, což je malé město asi 12 kilometrů od Marseille. "Byl to velmi dojemný obřad," řekl divák deníku Daily Mail. "Keira vypadala velmi dojatá a tekly jí slzy štěstí. Byl to slunečný den bez mráčku na obloze."

Někteří hosté se vrátili do nedalekého Chateau de Mazan, kde byli ubytovaní. Ostatní zamířili rovnou do honosného sídla blízko Provence, které vlastní rodina herečky a jež skýtá neuvěřitelné soukromí. Stojí totiž uprostřed 20 akrů vinic a olivových hájů. Místní obyvatelé městečka Mazan, které má kolem 5000 obyvatel, si zvykli krásnou Keiru sem tam vídat, jelikož její rodina panství koupila v roce 2010.

-juf-


Přečtěte si také